Menu

U12 - 2 (2006)

NB!! Holdets næste aktivitet ses i "Holdets aktiviteter" - her på siden.

 

Info vedr. U12 - 2

Kommende program;

 

  • Man. d. 23.10.17 træning aflyst (Cemil og Mustafa ude at rejse).
  • Ons. d. 25.10.17 træning kunst kl. 18:00 - 19:00.
  • Fre. d. 27.10.17 træning Køge Hallen 18:30 - 20:00
  • Søn. d. 29.10.17 Køge BK - Mern UIF
    • Hold -
    • Mødetid kl. 9:30
    • Kampstart kl. 10:30
  • Søn. d. 29.10.17 kl. 13:30 Sæsonafslutningsarrangement U12-U13 Trup 1 + Trup 2 - spisning og bowling 

 

NB! *Husk at melde afbud hvis i ikke kan komme til træning eller kamp* SMS - 28449591 eller 25724600 eller MAIL - 2006kogeboldklub@gmail.com 

Kampprogram (06) 8-mandsU12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 7

September 2017

Køge BK
4 - 7
Hjemme
Køge Stadion

Ørslev GIF (V)

Præstø IF
2 - 9
Ude
Præstø Stadion

Køge BK

SB
0 - 6
Ude
SB´s anlæg

Køge BK

Køge BK
5 - 3
Hjemme
Køge Stadion

Suså IF

Toksværd Olstrup Fodbold
5 - 4
livescore
Ude
Toksværd Idrætsplads

Køge BK

Haslev FC
3 - 11
livescore
Ude
HFC's Klubhus

Køge BK
Oktober 2017

Køge BK
2 - 1
Hjemme
Køge Stadion

Langebæk Alliancen

Dalby GI (H)
1 - 22
Ude
Dalbyhallens Idrætsanlæg

Køge BK

Køge BK
29. okt
Kl. 10.30
Hjemme
Køge Stadion

Mern UIF

Kampprogram (05) 8-mandsU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 4

August 2017

Køge BK
1 - 6
Hjemme
Køge Stadion

Holbæk B&I

Høng GF
7 - 1
Ude
Hønghallen

Køge BK

Solrød FC
7 - 2
Ude
Solrød Idrætscenter

Køge BK
September 2017

Køge BK
1 - 8
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Sorø Freja

Borup IF
10 - 1
Ude
Borup Stadion

Køge BK

Køge BK
1 - 5
Hjemme
Køge Stadion

Nykøbing IF

RB 1906
8 - 2
Ude
Roskilde Idrætspark

Køge BK
Oktober 2017

Køge BK
1 - 9
Hjemme
Køge Stadion

Dianalund IF

Bramsnæs FB
8 - 1
livescore
Ude
Bramsnæsvighallen

Køge BK

Kampprogram (06) 3 Inde/håndboldmålU12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 1.runde • Pulje 3

November 2017

Køge BK
12. nov
Kl. 13.24
Hjemme
Borgerskolen

LSF

Ishøj IF (2)
12. nov
Kl. 13.48
Ude
Borgerskolen

Køge BK

Køge BK
12. nov
Kl. 14.12
Hjemme
Borgerskolen

Store Lyngby IF

AIK 65 Strøby Fodbold (2)
12. nov
Kl. 14.36
Ude
Borgerskolen

Køge BK

Kampprogram (05) B FutsalU13 Drenge B Futsal (05) • Pulje 2

November 2017

Køge BK
12. nov
Kl. 09.24
Hjemme
Tune Hallen

Borup IF (2)

Holmegaard GB (2)
12. nov
Kl. 09.48
Ude
Tune Hallen

Køge BK

Køge BK
12. nov
Kl. 10.12
Hjemme
Tune Hallen

Solrød FC

Tune IF
12. nov
Kl. 10.36
Ude
Tune Hallen

Køge BK

Borup IF (2)
26. nov
Kl. 09.24
Ude
Tune Hallen

Køge BK

Køge BK
26. nov
Kl. 09.48
Hjemme
Tune Hallen

Holmegaard GB (2)

Solrød FC
26. nov
Kl. 10.12
Ude
Tune Hallen

Køge BK

Køge BK
26. nov
Kl. 10.36
Hjemme
Tune Hallen

Tune IF

Kampprogram (06) 3 Inde/håndboldmålU12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2

December 2017

Køge BK
17. dec
Kl. 15.00
Hjemme
Strøby-hallen

Bjæverskov IF "Frem"

AIK 65 Strøby Fodbold (1)
17. dec
Kl. 15.24
Ude
Strøby-hallen

Køge BK

Køge BK
17. dec
Kl. 16.00
Hjemme
Strøby-hallen

Himmelev-Veddelev BK

Faxe BK
17. dec
Kl. 16.24
Ude
Strøby-hallen

Køge BK

Kampprogram (06) 3 Inde/håndboldmålU12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3

Januar 2018

Køge BK
13. jan
Kl. 13.12
Hjemme
Bjæverskov Stadion

Himmelev-Veddelev BK

Ishøj IF (2)
13. jan
Kl. 13.36
Ude
Bjæverskov Stadion

Køge BK

Jernløse BK
13. jan
Kl. 14.00
Ude
Bjæverskov Stadion

Køge BK

Køge BK
13. jan
Kl. 14.36
Hjemme
Bjæverskov Stadion

Store Lyngby IF

Kampprogram (06) 3 Inde/håndboldmålU12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2

Marts 2018

Køge BK
10. mar
Kl. 13.12
Hjemme
Strøby-hallen

Havdrup GI

Himmelev-Veddelev BK
10. mar
Kl. 13.36
Ude
Strøby-hallen

Køge BK

AIK 65 Strøby Fodbold (1)
10. mar
Kl. 14.00
Ude
Strøby-hallen

Køge BK

Køge BK
10. mar
Kl. 14.36
Hjemme
Strøby-hallen

Ishøj IF (1)

Holdets aktiviteter for U12-13 Trup 22006-2

Oktober 2017
25.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
27.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
29.
søndag

10:30 - 11:30

Kamp
Køge BK - Mern UIF
29.
søndag

10:30 - 16:00

Andet
Sæsonafslutningsarrangement for U12-U13 Trup 1 og Trup 2
Køge Stadion
30.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
November 2017
1.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
3.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
6.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
8.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
10.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
12.
søndag

09:24 - 10:48

DBU-Stævne
Stævne: Tune Hallen
12.
søndag

13:24 - 14:48

DBU-Stævne
Stævne: Borgerskolen
13.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
15.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
17.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
20.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
22.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
24.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
26.
søndag

09:24 - 10:48

DBU-Stævne
Stævne: Tune Hallen
27.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
29.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
December 2017
1.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
4.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
6.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
8.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
11.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
13.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
15.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
17.
søndag

15:00 - 16:36

DBU-Stævne
Stævne: Strøby-hallen
18.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
20.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
22.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
25.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
27.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
29.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
Januar 2018
1.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
3.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
5.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
8.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
10.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
12.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
13.
lørdag

13:12 - 14:48

DBU-Stævne
Stævne: Bjæverskov Stadion
15.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
17.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
19.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
22.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
24.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
26.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
29.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
31.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
Februar 2018
2.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
5.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
7.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
9.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
12.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
14.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
16.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
19.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
21.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
23.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
26.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
28.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
Marts 2018
2.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
5.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
7.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
9.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
10.
lørdag

13:12 - 14:48

DBU-Stævne
Stævne: Strøby-hallen
12.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
14.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
16.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
19.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
21.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
23.
fredag

18:30 - 20:00

Træning
Indendørs i Køge Hallen
26.
mandag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)
28.
onsdag

18:00 - 19:00

Træning
Træning på kunstbane A (Mødes ved boldrummet kl. 17:45)

Træner Team

Træner
profilepic
Mustafa Derin
Holdleder
profilepic
Ulrik Rosenkrands Lang