Menu

U12 - 1 (2006)

Lørdag den 9/12

Tr. kamp ude mod B 93, ved sporsløjfen 10, 2100 København Ø

Mødetid : 13.00

Trup :Alle udtaget

Der udleveres kortærmet spille trøje - husk fyldt drikkedunk

Kick off 14.15

 

Næste kampUngdomspokalen U13 Drenge 8:8 (05) 17/18 • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

2006

Træner
profilepic
Per Clausen
Træner
ingen img
Daniel Janniche

Holdets aktiviteter2006 - 1

Januar 2018
8.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
8.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
10.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
10.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
11.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
13.
lørdag

10:30 - 12:00

Træningskamp
hjemme mod Holbæk
15.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
15.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
17.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
17.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
18.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
22.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
22.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
24.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
24.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
25.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
26.
fredag

17:00 - 23:00

Andet
Træningslejr Korsør
Korsør
27.
lørdag

00:00 - 23:00

Andet
Træningslejr Korsør
28.
søndag

00:00 - 14:00

Andet
Træningslejr Korsør
29.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
29.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
31.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
31.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
Februar 2018
1.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
4.
søndag

11:00 - 12:30

Træningskamp
Ude mod Ringsted U 13
5.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
5.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
7.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
7.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
8.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
11.
søndag

11:15 - 12:30

Træningskamp
Hjemme mod B 93
12.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
12.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
14.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
14.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
15.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
19.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
19.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
21.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
21.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
22.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
26.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
26.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
28.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
28.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
Marts 2018
1.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
5.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
5.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
7.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
7.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
8.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
12.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
12.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
14.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
14.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
15.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
19.
mandag

16:00 - 17:30

Træning
Træning på minikunsten
19.
mandag

17:30 - 18:00

Træning
Styrke / mobilitet
21.
onsdag

16:00 - 16:30

Træning
Styrke / mobilitet
21.
onsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
22.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning på den store kunst
30.
fredag

00:00 - 23:00

Stævne
Future Cup - Sverige
31.
lørdag

00:00 - 23:00

Stævne
Future Cup - Sverige
April 2018
1.
søndag

00:00 - 23:00

Stævne
Future Cup - Sverige
2.
mandag

00:00 - 17:00

Stævne
Fututre Cup - Sverige
Maj 2018
18.
fredag

09:00 - 23:00

Stævne
Kassel - Tyskland
19.
lørdag

00:00 - 23:00

Stævne
Kassel - Tyskland
20.
søndag

00:00 - 23:00

Stævne
Kassel - Tyskland
Juni 2018
22.
fredag

12:00 - 23:00

Stævne
Rheda - Tyskland
23.
lørdag

00:00 - 23:00

Stævne
Rheda - Tyskland
24.
søndag

00:00 - 23:00

Stævne
Rheda - Tyskland