Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Per Clausen
Træner
ingen pic
Jimmi Kaihøi
Holdpostadresse
profil
Ian Sebastian Pedersen

StillingU11 Drenge 1 8-mands (06) Forår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Køge BK (1) 9 9 0 0 27
2 AB 9 6 0 3 18
3 Slagelse B&I 9 5 1 3 16
4 BSV af 2016 (1) 9 5 0 4 15
5 Farum BK (2) 9 5 0 4 15
6 Hornbæk IF 9 4 1 4 13
7 Greve Fodbold 9 4 0 5 12
8 Allerød Fodbold Klub 9 3 1 5 10
9 Espergærde IF 9 1 1 7 4
10 Brøndbyernes IF (2) 9 1 0 8 3

KampprogramU11 Drenge 1 8-mands (06) Forår • Pulje 2

April 2017

Køge BK (1)
3 - 1
Hjemme
Køge Stadion

BSV af 2016 (1)

AB
3 - 5
Ude
Akademisk Boldklub

Køge BK (1)

Køge BK (1)
4 - 1
Hjemme
Køge Stadion

Farum BK (2)
May 2017

Allerød Fodbold Klub
2 - 8
Ude
Allerød Idrætspark

Køge BK (1)

Espergærde IF
2 - 5
Ude
Mørdrup Idrætsanlæg

Køge BK (1)

Brøndbyernes IF (2)
2 - 14
Ude
Brøndby Stadion

Køge BK (1)

Køge BK (1)
6 - 0
Hjemme
Køge Stadion

Slagelse B&I
June 2017

Greve Fodbold
3 - 8
Ude
Greve Idræts Center

Køge BK (1)

Køge BK (1)
UHT
Hjemme
Køge Stadion

Hornbæk IF

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen