Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Abdullah Mahmoudi
Assistenttræner
ingen pic
Patrick Johl Svendsen
Assistenttræner
ingen pic
Kasper Sværke
Assistenttræner
profil
Andreas Damlund Nielsen

StillingU14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AIK 65 Strøby Fodbold 9 8 1 0 25
2 Rosenhøj BK 9 7 0 2 21
3 Farum BK (1) 9 6 1 2 19
4 Herstedøster IC 9 6 0 3 18
5 BK Avarta 9 4 1 4 13
6 BK Friheden 9 3 1 5 10
7 Køge BK 9 3 0 6 9
8 Greve Fodbold 9 2 1 6 7
9 Ishøj IF 9 2 0 7 6
10 Vallensbæk IF 9 1 1 7 4

KampprogramU14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 3

August 2017

Køge BK
1 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Rosenhøj BK

AIK 65 Strøby Fodbold
4 - 2
livescore
Ude
Strøbyhallen

Køge BK
September 2017

BK Friheden
6 - 2
livescore
Ude
Strandmarkens Fritidscenter

Køge BK

Køge BK
0 - 6
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Farum BK (1)

Vallensbæk IF
1 - 3
Ude
Vallensbæk Idrætscenter

Køge BK

Køge BK
1 - 5
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Herstedøster IC
October 2017

Ishøj IF
HHT
Ude
Ishøj Idrætscenter

Køge BK

Køge BK
1 - 2
Hjemme
Køge Stadion

BK Avarta

Greve Fodbold
1 - 4
Ude
Greve Idræts Center

Køge BK

Klubbens kampprogram
December 2017
16.
lørdag
16.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Borup IF
Borgerskolen
16.
lørdag
17.36
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Solrød FC
Borgerskolen
17.
søndag
09.12
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
09.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
09.48
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Karlslunde IF
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Orient GI (1)
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Hundige BK
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
10.48
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Gadstrup IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD • Pulje 8
Køge Stadion
Greve Fodbold
Køge Stadion
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion
Ringsted IF
Køge Stadion
17.
søndag
12.50
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Holbæk B&I (2)
Tune Hallen
17.
søndag
12.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
17.
søndag
13.00
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF (2)
Tune Hallen
17.
søndag
13.30
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
søndag
13.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Slangerup & Omegn IF
Tune Hallen
17.
søndag
14.00
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund IF (3)
Tune Hallen
17.
søndag
15.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Bjæverskov IF "Frem"
Strøby-hallen
17.
søndag
15.12
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Blovstrødhallen
17.
søndag
16.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Himmelev-Veddelev BK
Strøby-hallen
17.
søndag
16.48
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Bagsværd BK (1)
Blovstrødhallen