Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Martin Tangager

StillingU14 Drenge 2 (03) Forår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Tune IF 8 6 2 0 20
2 Vallensbæk IF (2) 8 6 0 2 18
3 Ringsted IF 8 4 3 1 15
4 Vallensbæk IF (1) 8 4 2 2 14
5 AIK 65 Strøby Fodbold 8 4 1 3 13
6 Køge BK 8 3 1 4 10
7 Havdrup GI 8 2 2 4 8
8 BK Avarta 8 1 1 6 4
9 Taastrup FC 8 0 0 8 0

KampprogramU14 Drenge 2 (03) Forår • Pulje 3

April 2017

Køge BK
0 - 3
Hjemme
Køge Stadion

AIK 65 Strøby Fodbold

Vallensbæk IF (2)
2 - 4
livescore
Ude
Vallensbæk Idrætscenter

Køge BK

Køge BK
3 - 0
Hjemme
Køge Stadion

Taastrup FC

Ringsted IF
6 - 1
Ude
Ringsted Stadion

Køge BK
May 2017

Køge BK
0 - 2
Hjemme
Køge Stadion

Tune IF

Vallensbæk IF (1)
3 - 2
livescore
Ude
Vallensbæk Idrætscenter

Køge BK

Køge BK
3 - 2
Hjemme
Køge Stadion

BK Avarta

Køge BK
1 - 1
Hjemme
Køge Stadion

Havdrup GI

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen