Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Morten Lilliendahl
Holdleder
ingen pic
Jeanette de Fries

StillingKvindesenior Håndboldmål • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Terslev G&IF 8 7 1 0 22
2 Solrød FC (1) 8 6 0 2 18
3 HB Køge pigefodbold (1) 8 3 0 5 9
4 Ringsted Dame FK (2) 8 2 2 4 8
5 Førslev IF (1) 8 0 1 7 1

KampprogramKvindesenior Håndboldmål • Pulje 4

November 2017

HB Køge pigefodbold (1)
1 - 4
Hjemme
Bjæverskov Stadion

Ringsted Dame FK (2)

Solrød FC (1)
5 - 2
Ude
Bjæverskov Stadion

HB Køge pigefodbold (1)

HB Køge pigefodbold (1)
2 - 4
Hjemme
Bjæverskov Stadion

Terslev G&IF

Førslev IF (1)
0 - 6
Ude
Bjæverskov Stadion

HB Køge pigefodbold (1)
December 2017

Ringsted Dame FK (2)
4 - 5
Ude
Faxe Ladeplads Stadion

HB Køge pigefodbold (1)

HB Køge pigefodbold (1)
1 - 4
Hjemme
Faxe Ladeplads Stadion

Solrød FC (1)

Terslev G&IF
7 - 3
Ude
Faxe Ladeplads Stadion

HB Køge pigefodbold (1)

HB Køge pigefodbold (1)
6 - 2
Hjemme
Faxe Ladeplads Stadion

Førslev IF (1)

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen