Menu

Stillinger

StillingU12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 7

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Ørslev GIF (V) 9 7 2 0 23
2 Køge BK 9 7 0 2 21
3 Præstø IF 9 6 1 2 19
4 Toksværd Olstrup Fodbold 9 5 0 4 15
5 Suså IF 9 5 0 4 15
6 Mern UIF 9 3 1 5 10
7 Langebæk Alliancen 8 3 1 4 10
8 Haslev FC 9 3 0 6 9
9 SB 9 2 1 6 7
10 Dalby GI (H) 8 0 0 8 0

KampprogramU12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 7

September 2017

Køge BK
4 - 7
Hjemme
Køge Stadion

Ørslev GIF (V)

Præstø IF
2 - 9
Ude
Præstø Stadion

Køge BK

SB
0 - 6
Ude
SB´s anlæg

Køge BK

Køge BK
5 - 3
Hjemme
Køge Stadion

Suså IF

Toksværd Olstrup Fodbold
5 - 4
livescore
Ude
Toksværd Idrætsplads

Køge BK

Haslev FC
3 - 11
livescore
Ude
HFC's Klubhus

Køge BK
October 2017

Køge BK
2 - 1
Hjemme
Køge Stadion

Langebæk Alliancen

Dalby GI (H)
1 - 22
Ude
Dalbyhallens Idrætsanlæg

Køge BK

Køge BK
4 - 2
Hjemme
Køge Stadion

Mern UIF

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen