Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Mohammed Ali
Holdleder
profil
Ian Sebastian Pedersen

StillingSerie 5 - Efterår • Pulje 10

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Køge BK (2) 10 8 1 1 25
2 Køge Nord FC 10 8 0 2 24
3 Sierslev FC 10 6 1 3 19
4 Store Heddinge BK 10 5 1 4 16
5 Nyråd/Langebæk Alliancen. 10 4 2 4 14
6 Roholte BK 10 4 2 4 14
7 FK Sydsjælland 05 10 4 1 5 13
8 Møns FK 10 2 4 4 10
9 Vordingborg IF 10 2 2 6 8
10 Ørslev GIF (V) 10 2 1 7 7
11 Hellested IF 10 2 1 7 7

KampprogramSerie 5 - Efterår • Pulje 10

August 2017

Nyråd/Langebæk Alliancen.
1 - 1
livescore
Ude
Stensved Stadion

Køge BK (2)

Køge BK (2)
3 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Sierslev FC
September 2017

Roholte BK
2 - 6
livescore
Ude
Roholte Stadion

Køge BK (2)

Køge BK (2)
11 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

FK Sydsjælland 05

Store Heddinge BK
1 - 5
livescore
Ude
St. Heddinge Stadion

Køge BK (2)

Køge BK (2)
11 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Hellested IF
October 2017

Ørslev GIF (V)
3 - 2
livescore
Ude
Ørslev Sportsplads

Køge BK (2)

Køge BK (2)
4 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Køge Nord FC

Vordingborg IF
0 - 4
livescore
Ude
Vordingborg Kunst "Panteren"

Køge BK (2)
November 2017

Køge BK (2)
6 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Møns FK

Klubbens kampprogram
December 2017
16.
lørdag
16.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Borup IF
Borgerskolen
16.
lørdag
17.36
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Solrød FC
Borgerskolen
17.
søndag
09.12
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
09.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
09.48
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Karlslunde IF
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Orient GI (1)
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Hundige BK
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
10.48
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Gadstrup IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD • Pulje 8
Køge Stadion
Greve Fodbold
Køge Stadion
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion
Ringsted IF
Køge Stadion
17.
søndag
12.50
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Holbæk B&I (2)
Tune Hallen
17.
søndag
12.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
17.
søndag
13.00
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF (2)
Tune Hallen
17.
søndag
13.30
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
søndag
13.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Slangerup & Omegn IF
Tune Hallen
17.
søndag
14.00
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund IF (3)
Tune Hallen
17.
søndag
15.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Bjæverskov IF "Frem"
Strøby-hallen
17.
søndag
15.12
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Blovstrødhallen
17.
søndag
16.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Himmelev-Veddelev BK
Strøby-hallen
17.
søndag
16.48
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Bagsværd BK (1)
Blovstrødhallen