Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Mogens Poulsen

Stilling8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FC Lejre 7 6 1 0 19
2 Karlslunde IF 7 6 0 1 18
3 Greve Strandby GS-03 7 4 1 2 13
4 Førslev IF 7 4 1 2 13
5 Lellinge IF 7 3 0 4 9
6 Næstved FC 77 7 1 1 5 4
7 HB Køge pigefodbold 7 1 0 6 3
8 AIK 65 Strøby Fodbold 7 1 0 6 3

Kampprogram8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 3

August 2017

HB Køge pigefodbold
0 - 4
Hjemme
Dalbyhallens Idrætsanlæg

Karlslunde IF
September 2017

Førslev IF
2 - 1
Ude
Førslev Stadion

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
2 - 0
Hjemme
Dalbyhallens Idrætsanlæg

Næstved FC 77

Lellinge IF
3 - 1
Ude
Lellinge Stadion

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
1 - 2
Hjemme
Dalbyhallens Idrætsanlæg

Greve Strandby GS-03
October 2017

AIK 65 Strøby Fodbold
2 - 1
Ude
Strøbyhallen

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
0 - 4
Hjemme
Dalbyhallens Idrætsanlæg

FC Lejre

Klubbens kampprogram
December 2017
16.
lørdag
16.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Borup IF
Borgerskolen
16.
lørdag
17.36
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Solrød FC
Borgerskolen
17.
søndag
09.12
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
09.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
09.48
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Karlslunde IF
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Orient GI (1)
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Hundige BK
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
10.48
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Gadstrup IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD • Pulje 8
Køge Stadion
Greve Fodbold
Køge Stadion
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion
Ringsted IF
Køge Stadion
17.
søndag
12.50
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Holbæk B&I (2)
Tune Hallen
17.
søndag
12.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
17.
søndag
13.00
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF (2)
Tune Hallen
17.
søndag
13.30
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
søndag
13.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Slangerup & Omegn IF
Tune Hallen
17.
søndag
14.00
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund IF (3)
Tune Hallen
17.
søndag
15.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Bjæverskov IF "Frem"
Strøby-hallen
17.
søndag
15.12
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Blovstrødhallen
17.
søndag
16.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Himmelev-Veddelev BK
Strøby-hallen
17.
søndag
16.48
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Bagsværd BK (1)
Blovstrødhallen