Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Lucas Barbera Jensen
Holdleder
ingen pic
Claus Andersen

StillingU14 Drenge Øst 1 (04) efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Lyngby Boldklub 1921 14 12 1 1 37
2 KB 14 9 1 4 28
3 Farum BK 14 8 4 2 28
4 HB Køge 14 6 2 6 20
5 Brøndbyernes IF 14 6 2 6 20
6 Hørsholm-Usserød IK 14 5 1 8 16
7 FC Roskilde 14 3 1 10 10
8 HIK 14 1 0 13 3

KampprogramU14 Drenge Øst 1 (04) efterår • Pulje 1

August 2017

HIK
1 - 6
Ude
Gentofte Sportspark Opv. kunst

HB Køge
September 2017

Brøndbyernes IF
1 - 2
Ude
Brøndby Stadion

HB Køge

HB Køge
3 - 1
Hjemme
Herfølge Stadion

Hørsholm-Usserød IK

HB Køge
0 - 3
Hjemme
Herfølge Stadion

Lyngby Boldklub 1921

HB Køge
3 - 1
Hjemme
Herfølge Stadion

KB

HB Køge
1 - 2
Hjemme
Herfølge Stadion

Farum BK
October 2017

HB Køge
2 - 1
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

FC Roskilde

HB Køge
3 - 1
Hjemme
Herfølge Stadion

HIK

Hørsholm-Usserød IK
2 - 2
Ude
Hørsholm Idrætspark

HB Køge

HB Køge
1 - 1
Hjemme
Køge Stadion

Brøndbyernes IF
November 2017

Lyngby Boldklub 1921
7 - 1
Ude
Lyngby Stadion

HB Køge

KB
5 - 1
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

HB Køge

Farum BK
5 - 0
Ude
Farum Park

HB Køge

FC Roskilde
2 - 0
livescore
Ude
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

HB Køge

Klubbens kampprogram
December 2017
16.
lørdag
16.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Borup IF
Borgerskolen
16.
lørdag
17.36
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Solrød FC
Borgerskolen
17.
søndag
09.12
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
09.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
09.48
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Karlslunde IF
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Orient GI (1)
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Hundige BK
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
10.48
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Gadstrup IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD • Pulje 8
Køge Stadion
Greve Fodbold
Køge Stadion
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion
Ringsted IF
Køge Stadion
17.
søndag
12.50
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Holbæk B&I (2)
Tune Hallen
17.
søndag
12.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
17.
søndag
13.00
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF (2)
Tune Hallen
17.
søndag
13.30
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
søndag
13.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Slangerup & Omegn IF
Tune Hallen
17.
søndag
14.00
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund IF (3)
Tune Hallen
17.
søndag
15.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Bjæverskov IF "Frem"
Strøby-hallen
17.
søndag
15.12
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Blovstrødhallen
17.
søndag
16.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Himmelev-Veddelev BK
Strøby-hallen
17.
søndag
16.48
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Bagsværd BK (1)
Blovstrødhallen