Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Jesper Frigioni
Assistenttræner
profil
Karim El-Husseiny

StillingU14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Helsingør IF Fodbold 13 11 0 2 33
2 Espergærde IF 13 10 1 2 31
3 B. 73, Slagelse 13 9 1 3 28
4 Allerød Fodbold Klub 13 9 0 4 27
5 Køge BK 13 8 2 3 26
6 Ølstykke FC 13 7 2 4 23
7 Rosenhøj BK 13 6 3 4 21
8 Helsinge Fodbold 13 6 1 6 19
9 Næstved I.F. 13 5 2 6 17
10 AB 13 4 2 7 14
11 Albertslund IF 13 2 1 10 7
12 BK Avarta 13 2 1 10 7
13 Karlslunde IF 13 2 0 11 6
14 Ballerup BK 13 1 2 10 5

KampprogramU14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1

August 2017

Køge BK
5 - 0
Hjemme
Køge Stadion

Allerød Fodbold Klub

AB
0 - 2
Ude
Akademisk Boldklub

Køge BK

Køge BK
3 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Espergærde IF
September 2017

Helsinge Fodbold
1 - 2
livescore
Ude
Helsinge Stadion

Køge BK

BK Avarta
1 - 6
Ude
Espelundens Idrætsanlæg

Køge BK

Køge BK
5 - 0
Hjemme
Køge Stadion

Karlslunde IF

Helsingør IF Fodbold
3 - 0
livescore
Ude
Helsingør Idrætspark

Køge BK

Køge BK
1 - 1
Hjemme
Køge Stadion, Kunstgræs

Næstved I.F.
October 2017

Ballerup BK
1 - 8
Ude
Top Danmark Hallen, kunstgræs

Køge BK

Køge BK
5 - 0
Hjemme
Køge Stadion, Kunstgræs

Albertslund IF

Køge BK
3 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Rosenhøj BK
November 2017

Ølstykke FC
7 - 5
Ude
Ølstykke Stadion

Køge BK

B. 73, Slagelse
1 - 0
livescore
Ude
Stadion Vest

Køge BK

Klubbens kampprogram
December 2017
16.
lørdag
16.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Borup IF
Borgerskolen
16.
lørdag
17.36
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Solrød FC
Borgerskolen
17.
søndag
09.12
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
09.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
09.48
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Karlslunde IF
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Orient GI (1)
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Hundige BK
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
10.48
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Gadstrup IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD • Pulje 8
Køge Stadion
Greve Fodbold
Køge Stadion
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion
Ringsted IF
Køge Stadion
17.
søndag
12.50
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Holbæk B&I (2)
Tune Hallen
17.
søndag
12.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
17.
søndag
13.00
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF (2)
Tune Hallen
17.
søndag
13.30
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
søndag
13.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Slangerup & Omegn IF
Tune Hallen
17.
søndag
14.00
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund IF (3)
Tune Hallen
17.
søndag
15.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Bjæverskov IF "Frem"
Strøby-hallen
17.
søndag
15.12
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Blovstrødhallen
17.
søndag
16.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Himmelev-Veddelev BK
Strøby-hallen
17.
søndag
16.48
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Bagsværd BK (1)
Blovstrødhallen