Menu

Stillinger

Holdets stab

Holdleder
profil
Steen Riiskjær Knudsen
Assistenttræner
ingen pic
Asger Vielsted
Cheftræner
ingen pic
Jonas Nielsen
Teamleder
profil
Steen Riiskjær Knudsen

StillingU16 Drenge Øst (02) Efterår • P1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 HB Køge 11 11 0 0 33
2 FC Helsingør 11 9 1 1 28
3 Elite Bornholm 11 8 0 3 24
4 Brøndby Strand IK 11 7 0 4 21
5 FC Roskilde 11 6 2 3 20
6 Brøndbyernes IF 11 6 2 3 20
7 Vanløse 11 5 0 6 15
8 Lyngby Boldklub 11 3 0 8 9
9 FA 2000 11 2 2 7 8
10 FFB 11 1 2 8 5
11 Ballerup BK 11 1 2 8 5
12 KFUM BK, Roskilde (Øst) 11 1 1 9 4

KampprogramU16 Drenge Øst (02) Efterår • P1

August 2017

HB Køge
12 - 1
Hjemme
Herfølge Stadion Kunst

FA 2000

Ballerup BK
0 - 14
Ude
Ballerup Idrætspark

HB Køge
September 2017

HB Køge
8 - 0
Hjemme
Køge Stadion

FFB

Vanløse
1 - 3
Ude
Kunst, Vanløse I P

HB Køge

HB Køge
9 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Lyngby Boldklub

Elite Bornholm
1 - 6
livescore
Ude
Rønne stadion nord, opvisningsbanen

HB Køge
October 2017

HB Køge
4 - 0
Hjemme
Køge Stadion

Brøndby Strand IK

KFUM BK, Roskilde (Øst)
0 - 15
Ude
Lillevang Idrætscenter kunst

HB Køge

FC Roskilde
2 - 7
livescore
Ude
Roskilde Idrætspark Kunstgræs

HB Køge
November 2017

HB Køge
2 - 0
Hjemme
Køge Stadion

FC Helsingør

Brøndbyernes IF
0 - 5
Ude
Brøndby Stadion

HB Køge

Klubbens kampprogram
Januar 2018
20.
lørdag
10.33
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
RB 1906 (1)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
10.44
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 1
Hvalsø Hallerne
Himmelev-Veddelev BK (1)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
11.17
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 1
Hvalsø Hallerne
RB 1906 (2)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
11.36
Køge BK
Kvinder
U11
U11 pi.(07) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
B. 73, Slagelse
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
11.39
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Måløv BK
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
12.40
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 3
Viby Sj. Idrætscenter
Orient GI (1)
Viby Sj. Idrætscenter
20.
lørdag
12.48
Køge BK
Kvinder
U11
U11 pi.(07) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF (2)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
12.51
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 4
Viby Sj. Idrætscenter
Albertslund IF (2)
Viby Sj. Idrætscenter
20.
lørdag
13.30
HB Køge Pigefodbold
Kvinder
U18
U18 Piger (00-01) VinterBOLD • P2
Herfølge Stadion
Vipperød BK
Herfølge Stadion
20.
lørdag
13.35
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 3
Viby Sj. Idrætscenter
RB 1906 (3)
Viby Sj. Idrætscenter
20.
lørdag
14.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge 1-2 (04) VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion, Kunstgræs
B. 73, Slagelse
Køge Stadion, Kunstgræs
20.
lørdag
14.08
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 4
Viby Sj. Idrætscenter
RB 1906 (2)
Viby Sj. Idrætscenter
21.
søndag
13.24
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) Mellemrunde • Pulje 2
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921
Tune Hallen
21.
søndag
14.12
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) Mellemrunde • Pulje 2
Tune Hallen
Taastrup FC
Tune Hallen