Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Jesper Kent Pedersen
Træner
ingen pic
Jack Friis
Holdleder
ingen pic
Jack Friis
Holdleder
ingen pic
Michael Toxværd
Holdleder
ingen pic
Omer Reuven

StillingM+50 2 • P2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Dragør Bk. 11 11 0 0 33
2 KFB 11 9 0 2 27
3 GVI 11 8 1 2 25
4 Køge BK 2 10 7 0 3 21
5 Rosenhøj BK 11 6 0 5 18
6 AB 11 5 2 4 17
7 Lyngby Boldklub 1921 11 3 1 7 10
8 Husum Bk. 10 2 2 6 8
9 SSB 10 2 0 8 6
10 B.1908 11 1 1 9 4
11 Union 11 1 1 9 4

KampprogramM+50 2 • P2

April 2017

Køge BK 2
6 - 0
Hjemme
Køge Stadion

SSB

Union
0 - 12
Ude
Kunst, Grøndal Centret

Køge BK 2
May 2017

GVI
4 - 2
Ude
Kunst, GVI. Nymosen

Køge BK 2

Husum Bk.
0 - 5
Ude
Husumparken

Køge BK 2

Køge BK 2
5 - 0
Hjemme
Køge Stadion

Rosenhøj BK

Dragør Bk.
4 - 2
Ude
Dragør Bk

Køge BK 2
June 2017

Køge BK 2
5 - 0
Hjemme
Køge Stadion

B.1908

Lyngby Boldklub 1921
0 - 6
Ude
Lyngby Stadion

Køge BK 2

Køge BK 2
1 - 4
livescore
Hjemme
Køge Stadion

KFB

AB
0 - 1
Ude
Akademisk Boldklub

Køge BK 2
August 2017

Køge BK 2
24. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Køge Stadion

Union

SSB
27. aug
Kl. 13.30
Ude
Kunst, Bavnehøj IA

Køge BK 2
September 2017

Køge BK 2
7. sep
Kl. 19.00
Hjemme
Køge Stadion

GVI

Køge BK 2
14. sep
Kl. 19.00
Hjemme
Køge Stadion

Husum Bk.

Rosenhøj BK
25. sep
Kl. 19.00
Ude
Sønderkærskolen

Køge BK 2
October 2017

Køge BK 2
5. okt
Kl. 19.00
Hjemme
Køge Stadion

Dragør Bk.

B.1908
10. okt
Kl. 19.35
Ude
Kunst, Sundby Idrætspark

Køge BK 2

Køge BK 2
26. okt
Kl. 19.00
Hjemme
Køge Stadion

Lyngby Boldklub 1921
November 2017

KFB
4. nov
Kl. 12.00
Ude
Kløvermarken

Køge BK 2

Køge BK 2
9. nov
Kl. 19.00
Hjemme
Køge Stadion

AB

Klubbens kampprogram
August 2017
20.
søndag
12.30
HB Køge Pigefodbold
9 - 0
Kvinder
U18
U18 Piger 1 (00-01) Efterår • Pulje 2
Borup Stadion
Vipperød BK
Borup Stadion
20.
søndag
14.00
Køge BK 2
2 - 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår (01-02) • P2
Køge Stadion
BSV af 2016
Køge Stadion
20.
søndag
14.30
HB Køge
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
NordicBet LIGA • 1.Division
Castus Park
Nykøbing FC
Castus Park
21.
mandag
19.00
HB Køge
Herrer
M+60
M+60 • P1
Herfølge Stadion
FA 2000/Rødovre
Herfølge Stadion
23.
onsdag
19.00
Køge BK 2
Herrer
U19
U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) • P1
Køge Stadion
Frem
Køge Stadion
25.
fredag
18.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
IF Skjold Birkerød
Køge Stadion
25.
fredag
18.30
HB Køge
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Køge Stadion
Hvidovre IF
Køge Stadion
26.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 26. august • Pulje 1
Ramsøhallen
Ringsted IF
Ramsøhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
Taastrup FC (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Taastrup FC (3)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (10) - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
Køge Nord FC
Rishøj Stadion
26.
lørdag
10.18
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 7
NyBolig Park
Gladsaxe-Hero BK (2)
NyBolig Park
26.
lørdag
10.30
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Ballerup BK
Køge Stadion
26.
lørdag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
Karlslunde IF (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.36
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Vallensbæk IF
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
10.36
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 26. august • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
Herfølge BK
St. Heddinge Stadion
26.
lørdag
10.54
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
Slagelse B&I
Stadion Vest
26.
lørdag
11.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 5
NyBolig Park
Rosenhøj BK (1)
NyBolig Park
26.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Haslev FC
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 26. august • Pulje 1
Ramsøhallen
Borup IF
Ramsøhallen
26.
lørdag
11.48
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.48
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 26. august • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
Store Heddinge BK
St. Heddinge Stadion
26.
lørdag
12.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU (8-mandsmål) 1 runde • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Brøndbyernes IF (2)
Ballerup Idrætspark
26.
lørdag
12.06
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 5
NyBolig Park
Taastrup FC (3)
NyBolig Park
26.
lørdag
12.24
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.24
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Vallensbæk IF (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (10) - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
Næstved I.F. (2)
Rishøj Stadion
26.
lørdag
12.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 7
NyBolig Park
LSF (2)
NyBolig Park
26.
lørdag
12.30
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU (8-mandsmål) 1 runde • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
LSF
Ballerup Idrætspark
26.
lørdag
12.42
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
AIK 65 Strøby Fodbold
Stadion Vest
26.
lørdag
13.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Espergærde IF
Køge Stadion