Menu

Stillinger

Holdets stab

Holdleder
ingen pic
Jeanette de Fries

StillingKvindeserie 1 - Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Herlufsholm GF 10 8 1 1 25
2 HB Køge pigefodbold 10 8 1 1 25
3 Lynge-Broby IF 10 7 0 3 21
4 Albertslund BS 72 10 6 1 3 19
5 NFC/VIF 10 5 1 4 16
6 BSF 10 4 0 6 12
7 ØUB 10 4 0 6 12
8 Næstved I.F. 10 2 3 5 9
9 Toksværd Olstrup Fodbold 10 2 3 5 9
10 Rønnede IF 10 2 1 7 7
11 FC Storebælt 10 1 1 8 4

KampprogramKvindeserie 1 - Efterår • Pulje 2

August 2017

Herlufsholm GF
1 - 3
livescore
Ude
Herlufsholm Stadion

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
5 - 3
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

Næstved I.F.
September 2017

BSF
0 - 3
Ude
Ballerup Idrætspark

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
4 - 3
Hjemme
Herfølge Stadion

Albertslund BS 72

Toksværd Olstrup Fodbold
2 - 2
Ude
Toksværd Idrætsplads

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
4 - 1
Hjemme
Herfølge Stadion

Rønnede IF

HB Køge pigefodbold
2 - 3
Hjemme
Herfølge Stadion

Lynge-Broby IF
October 2017

HB Køge pigefodbold
4 - 1
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

NFC/VIF

FC Storebælt
2 - 5
Ude
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta

HB Køge pigefodbold
November 2017

HB Køge pigefodbold
7 - 0
Hjemme
Herfølge Stadion

ØUB

Klubbens kampprogram
December 2017
16.
lørdag
16.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Borup IF
Borgerskolen
16.
lørdag
17.36
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Solrød FC
Borgerskolen
17.
søndag
09.12
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
09.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
09.48
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Karlslunde IF
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Orient GI (1)
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Hundige BK
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
10.48
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Gadstrup IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD • Pulje 8
Køge Stadion
Greve Fodbold
Køge Stadion
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion
Ringsted IF
Køge Stadion
17.
søndag
12.50
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Holbæk B&I (2)
Tune Hallen
17.
søndag
12.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
17.
søndag
13.00
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF (2)
Tune Hallen
17.
søndag
13.30
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
søndag
13.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Slangerup & Omegn IF
Tune Hallen
17.
søndag
14.00
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund IF (3)
Tune Hallen
17.
søndag
15.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Bjæverskov IF "Frem"
Strøby-hallen
17.
søndag
15.12
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Blovstrødhallen
17.
søndag
16.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Himmelev-Veddelev BK
Strøby-hallen
17.
søndag
16.48
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Bagsværd BK (1)
Blovstrødhallen