Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
John Petersen
Holdleder
profil
Flemming Nielsen
Holdleder
ingen pic
Vivi Pedersen

StillingU13 Piger Øst 8M (04) forår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Espergærde IF 11 10 0 1 30
2 Allerød Fodbold Klub 11 9 2 0 29
3 Næstved I.F. 11 9 1 1 28
4 Hvalsø IF 11 6 2 3 20
5 Hvidovre IF 11 6 0 5 18
6 FC Damsø 11 5 1 5 16
7 B 93 11 3 2 6 11
8 HIK 11 3 2 6 11
9 Sundby Bk. 11 3 2 6 11
10 Ølstykke FC 11 2 2 7 8
11 Greve Fodbold 11 2 1 8 7
12 HB Køge pigefodbold 11 0 1 10 1

KampprogramU13 Piger Øst 8M (04) forår • Pulje 1

April 2017

Espergærde IF
2 - 0
livescore
Ude
Mørdrup Idrætsanlæg

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
1 - 1
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

HIK

HB Køge pigefodbold
2 - 7
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

Næstved I.F.
May 2017

Ølstykke FC
5 - 2
livescore
Ude
Ølstykke Stadion

HB Køge pigefodbold

Hvalsø IF
3 - 1
livescore
Ude
Hvalsø ny Idrætsplads

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
0 - 1
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

Sundby Bk.

HB Køge pigefodbold
2 - 6
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

Hvidovre IF

Greve Fodbold
4 - 0
livescore
Ude
Greve Idræts Center

HB Køge pigefodbold
June 2017

HB Køge pigefodbold
0 - 3
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

Allerød Fodbold Klub

B 93
6 - 0
livescore
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
0 - 6
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

FC Damsø

Klubbens kampprogram
Januar 2018
20.
lørdag
10.33
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
RB 1906 (1)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
10.44
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 1
Hvalsø Hallerne
Himmelev-Veddelev BK (1)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
11.17
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 1
Hvalsø Hallerne
RB 1906 (2)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
11.36
Køge BK
Kvinder
U11
U11 pi.(07) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
B. 73, Slagelse
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
11.39
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Måløv BK
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
12.40
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 3
Viby Sj. Idrætscenter
Orient GI (1)
Viby Sj. Idrætscenter
20.
lørdag
12.48
Køge BK
Kvinder
U11
U11 pi.(07) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF (2)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
12.51
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 4
Viby Sj. Idrætscenter
Albertslund IF (2)
Viby Sj. Idrætscenter
20.
lørdag
13.30
HB Køge Pigefodbold
Kvinder
U18
U18 Piger (00-01) VinterBOLD • P2
Herfølge Stadion
Vipperød BK
Herfølge Stadion
20.
lørdag
13.35
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 3
Viby Sj. Idrætscenter
RB 1906 (3)
Viby Sj. Idrætscenter
20.
lørdag
14.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge 1-2 (04) VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion, Kunstgræs
B. 73, Slagelse
Køge Stadion, Kunstgræs
20.
lørdag
14.08
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 4
Viby Sj. Idrætscenter
RB 1906 (2)
Viby Sj. Idrætscenter
21.
søndag
13.24
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) Mellemrunde • Pulje 2
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921
Tune Hallen
21.
søndag
14.12
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) Mellemrunde • Pulje 2
Tune Hallen
Taastrup FC
Tune Hallen