Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Max Olsen
Træner
profil
Claes Ajstrup
Holdleder
profil
Mette Juhl Stougård
Holdleder
ingen pic
Stine Ajstrup
Assistenttræner
profil
Peter Estrup Nielsen

StillingU14 Piger Øst (03) forår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brøndbyernes IF 8 7 1 0 22
2 Sundby Bk. 8 6 1 1 19
3 Roskilde Pigefodbold 8 5 2 1 17
4 HB Køge pigefodbold 8 5 0 3 15
5 B 93 8 4 0 4 12
6 Hillerød GI Damer 2010 8 3 0 5 9
7 Nykøbing FC 8 3 0 5 9
8 B. 73, Slagelse 8 1 0 7 3
9 Herlufsholm GF 8 0 0 8 0

KampprogramU14 Piger Øst (03) forår • Pulje 1

April 2017

Herlufsholm GF
0 - 3
livescore
Ude
Herlufsholm Stadion

HB Køge pigefodbold

Roskilde Pigefodbold
0 - 2
livescore
Ude
Himmelev Idrætspark

HB Køge pigefodbold

B. 73, Slagelse
1 - 3
livescore
Ude
Stadion Vest

HB Køge pigefodbold
May 2017

HB Køge pigefodbold
2 - 3
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

B 93

HB Køge pigefodbold
3 - 6
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

Brøndbyernes IF
June 2017

HB Køge pigefodbold
1 - 2
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

Sundby Bk.

HB Køge pigefodbold
3 - 1
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

Nykøbing FC

Hillerød GI Damer 2010
2 - 4
livescore
Ude
Hillerød Stadion

HB Køge pigefodbold

Klubbens kampprogram
Oktober 2017
24.
tirsdag
18.30
Køge BK 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår (01-02) • P2
Køge Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Køge Stadion
25.
onsdag
18.00
HB Køge Pigefodbold
Kvinder
U18
U18 Piger 1 (00-01) Efterår • Pulje 2
Borup Stadion
Kalundborg GB
Borup Stadion
25.
onsdag
19.00
Køge BK
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Køge Stadion, Kunstgræs
Tingsted
Køge Stadion, Kunstgræs
26.
torsdag
19.00
Køge BK 2
Herrer
M+50
M+50 2 • P2
Køge Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Køge Stadion
26.
torsdag
19.00
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Køge Stadion, Kunstgræs
Køge Union
Køge Stadion, Kunstgræs
28.
lørdag
09.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 5 • Pulje 3
Avedøre Stadion
BK Friheden
Avedøre Stadion
28.
lørdag
10.30
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
B. 1973, Herlev
Køge Stadion
28.
lørdag
11.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 5 • Pulje 3
Avedøre Stadion
LSF
Avedøre Stadion
28.
lørdag
11.45
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 2 8M (05) efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Raklev GI
Køge Stadion
28.
lørdag
13.00
Køge BK
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (03) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Karlslunde IF
Køge Stadion
28.
lørdag
13.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Rosenhøj BK
Køge Stadion
28.
lørdag
15.30
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 11
Køge Stadion
Jersie United (1)
Køge Stadion
29.
søndag
10.30
Køge BK
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 7
Køge Stadion
Mern UIF
Køge Stadion
29.
søndag
11.00
Køge BK (1)
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 5
Køge Stadion
Sengeløse GI
Køge Stadion
29.
søndag
11.00
HB Køge Pigefodbold
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior Mester - Efterår • Pulje 2
Herfølge Stadion
Herstedøster IC
Herfølge Stadion
29.
søndag
11.00
Køge BK
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 2
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge Stadion
29.
søndag
11.00
HB Køge
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Køge Stadion
FC Helsingør
Køge Stadion
29.
søndag
12.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Gladsaxe-Hero BK
Køge Stadion
29.
søndag
12.30
HB Køge
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår • Pulje 1
Herfølge Stadion
Brøndbyernes IF
Herfølge Stadion
29.
søndag
14.30
HB Køge
Herrer
Senior
NordicBet LIGA • 1.Division
Castus Park
Brabrand
Castus Park