Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
David Lee Rigelsen
Holdleder
ingen pic
Thomas Rue Hemmingsen

StillingU16 Piger 1 (01) • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Tingsted 3 2 0 1 6
2 HB Køge pigefodbold 1 1 0 0 3
3 Team Østsjælland Solrød 0 0 0 0 0
4 Nykøbing FC 1 0 0 1 0
5 Vordingborg-Ørslev 1 0 0 1 0

KampprogramU16 Piger 1 (01) • Pulje 3

April 2017

HB Køge pigefodbold
2 - 1
livescore
Hjemme
Herfølge Stadion

Tingsted

Vordingborg-Ørslev
29. apr
Kl. 12.00
Ude
Ørslev Sportsplads

HB Køge pigefodbold
May 2017

HB Køge pigefodbold
7. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Herfølge Stadion

Nykøbing FC

Team Østsjælland Solrød
10. maj
Kl. 18.30
Ude
Solrød Idrætscenter

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
17. maj
Kl. 18.30
Hjemme
Herfølge Stadion

Team Østsjælland Solrød

Tingsted
27. maj
Kl. 13.30
Ude
Tingsted stadion

HB Køge pigefodbold

HB Køge pigefodbold
30. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Herfølge Stadion

Vordingborg-Ørslev
June 2017

Nykøbing FC
11. jun
Kl. 13.00
Ude
Anlæg nord (01)

HB Køge pigefodbold

Danmark-Tyskland
Klubbens kampprogram
April 2017
23.
søndag
10.00
Køge BK
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 23. april • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
Himmelev-Veddelev BK
Hedehusene ny Idrætspark
23.
søndag
10.00
Køge BK (1)
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 23. april • Pulje 4
Strøbyhallen
Tune IF (2)
Strøbyhallen
23.
søndag
10.18
Køge BK
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 23. april • Pulje 3
Vor Frue Idrætscenter
Tuse Næs BK
Vor Frue Idrætscenter
23.
søndag
10.18
Køge BK (2)
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 23. april • Pulje 3
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøbyhallen
23.
søndag
11.00
Køge BK (2)
5 - 2
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 10
Køge Stadion
Store Heddinge BK
Køge Stadion
23.
søndag
11.00
HB Køge pigefodbold
livescore
2 - 1
Kvinder
U16
U16 Piger 1 (01) • Pulje 3
Herfølge Stadion
Tingsted
Herfølge Stadion
23.
søndag
11.12
Køge BK (3)
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 23. april • Pulje 2
Strøbyhallen
Herfølge BK
Strøbyhallen
23.
søndag
11.30
Køge BK
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 3 - 23. april • Pulje 3
Hedehusene ny Idrætspark
FHF
Hedehusene ny Idrætspark
23.
søndag
11.30
Køge BK (1)
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 23. april • Pulje 4
Strøbyhallen
Karlslunde IF (1)
Strøbyhallen
23.
søndag
12.00
HB Køge
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 1 (03) • Pulje 1
Herfølge Stadion
AB
Herfølge Stadion
23.
søndag
12.06
Køge BK (3)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 23. april • Pulje 2
Strøbyhallen
Tune IF (1)
Strøbyhallen
23.
søndag
12.24
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 23. april • Pulje 3
Vor Frue Idrætscenter
Brøndbyernes IF (1)
Vor Frue Idrætscenter
23.
søndag
12.24
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 23. april • Pulje 3
Strøbyhallen
Karlslunde IF (2)
Strøbyhallen
23.
søndag
13.30
Køge BK
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00) • Pulje 2
Køge Stadion
Albertslund IF
Køge Stadion
23.
søndag
13.30
Køge BK 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (00-01) • Øst 2
Køge Stadion
Slagelse B&I 2
Køge Stadion
23.
søndag
15.00
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Køge Stadion
Vemmelev SGI
Køge Stadion
25.
tirsdag
18.00
Herfølge-Haslev-Køge
Kvinder
U12
U12 Piger 1 8-mands (05) • Pulje 3
Herfølge Stadion
Holmegaard GB
Herfølge Stadion
25.
tirsdag
19.00
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 11
Køge Stadion
Hellested IF
Køge Stadion
26.
onsdag
18.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (03) • Pulje 3
Køge Stadion
Taastrup FC
Køge Stadion
26.
onsdag
18.30
HB Køge (Division)
Herrer
U19
Ungdomspokal U19 Drenge (98-99) 16/17 • P1
Herfølge Stadion
Brøndbyernes IF (Liga)
Herfølge Stadion
26.
onsdag
18.30
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (03) • Pulje 2
Køge Stadion
Karlslunde IF
Køge Stadion
26.
onsdag
19.00
Køge BK (2)
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (06) • Pulje 7
Køge Stadion
Herlufsholm GF
Køge Stadion
29.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (03) • Pulje 2
Køge Stadion
B. 73, Slagelse
Køge Stadion
29.
lørdag
11.00
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 8
Køge Stadion
Rønnede IF
Køge Stadion
29.
lørdag
11.00
Køge BK (1)
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (06) • Pulje 2
Køge Stadion
Farum BK (2)
Køge Stadion
29.
lørdag
11.00
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands M (04) • Pulje 2
Køge Stadion
Brøndbyernes IF
Køge Stadion
29.
lørdag
11.00
HB Køge pigefodbold
Kvinder
U13
U13 Piger Øst 8M (04) • Pulje 1
Herfølge Stadion
Næstved I.F.
Herfølge Stadion
29.
lørdag
12.30
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (04) • Pulje 1
Køge Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Køge Stadion
29.
lørdag
14.00
Køge BK
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (02) • Pulje 2
Køge Stadion
FC Lejre
Køge Stadion
29.
lørdag
15.00
Køge BK 2
Herrer
U19
U19 Drenge Øst 2 Forår (98-99) • Øst 2
Køge Stadion
Værløse BK
Køge Stadion
29.
lørdag
16.00
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Køge Stadion
Holmegaard GB
Køge Stadion