Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Arne Ringsing
Holdleder
ingen pic
Lars Sørensen
Assistenttræner
profil
Nikolaj Kroyer Svendsen
Assistenttræner
profil
Christopher Nøddeskov Holm Kristensen

StillingU19 Drenge Øst 2 Forår (98-99) • Øst 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Nykøbing FC 13 11 1 1 34
2 KFUM BK, Roskilde 13 10 1 2 31
3 B 1903 13 8 1 4 25
4 Værløse BK 13 7 3 3 24
5 Køge BK 2 13 6 3 4 21
6 Vallensbæk IF 13 6 2 5 20
7 Vordingborg IF 13 6 2 5 20
8 B.93 2 13 6 1 6 19
9 Lynge-Broby IF 13 6 0 7 18
10 FA 2000 13 4 2 7 14
11 Kalundborg GB 13 4 1 8 13
12 Lyngby Boldklub 2 13 2 3 8 9
13 Herfølge BK 2 13 2 1 10 7
14 Brøndbyernes IF 2 13 1 3 9 6

KampprogramU19 Drenge Øst 2 Forår (98-99) • Øst 2

April 2017

Køge BK 2
3 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion, Kunstgræs

Vordingborg IF

Lyngby Boldklub 2
2 - 3
livescore
Ude
Lyngby Stadion

Køge BK 2

Køge BK 2
4 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

FA 2000

Vallensbæk IF
4 - 2
livescore
Ude
Vallensbæk Idrætscenter kunst

Køge BK 2

Køge BK 2
1 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Værløse BK
May 2017

Brøndbyernes IF 2
2 - 7
livescore
Ude
Brøndby Stadion

Køge BK 2

Køge BK 2
2 - 4
livescore
Hjemme
Køge Stadion

KFUM BK, Roskilde

Køge BK 2
2 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Kalundborg GB

Nykøbing FC
4 - 1
livescore
Ude
Anlæg syd (21)

Køge BK 2

Køge BK 2
3 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

B.93 2

Herfølge BK 2
1 - 2
livescore
Ude
Herfølge Stadion Kunst

Køge BK 2
June 2017

Køge BK 2
0 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

B 1903

Lynge-Broby IF
2 - 5
livescore
Ude
Frederiksberg Skole, kunstgræs

Køge BK 2

Klubbens kampprogram
September 2017
21.
torsdag
17.45
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 2 8M (05) efterår • Pulje 1
Køge Stadion
FB
Køge Stadion
22.
fredag
18.30
Køge BK
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Køge Stadion, Kunstgræs
Solrød FC
Køge Stadion, Kunstgræs
23.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 3
Havdrup Idrætscenter
Havdrup GI (1)
Havdrup Idrætscenter
23.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 4
Viby Idrætsanlæg
Køge Nord FC (2)
Viby Idrætsanlæg
23.
lørdag
10.18
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 11
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
10.30
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 3
Køge Stadion
Herstedøster IC
Køge Stadion
23.
lørdag
10.54
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 9
Roskilde Idrætspark
Tune IF (3)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
11.00
Køge BK
Herrer
U17
U17 Drenge 3 (01) Efterår • Pulje 4
Køge Stadion
Dianalund/Stenlille
Køge Stadion
23.
lørdag
11.00
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 4
Køge Stadion
Nykøbing IF
Køge Stadion
23.
lørdag
11.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 3 • Pulje 4
Ballerup Idrætspark
RB 1906
Ballerup Idrætspark
23.
lørdag
11.12
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 10
Roskilde Idrætspark
Tune IF (2)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
11.12
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 5
Viby Idrætsanlæg
Køge Nord FC (1)
Viby Idrætsanlæg
23.
lørdag
11.15
HB Køge pigefodbold
Kvinder
U14
U14 Piger 1 (04) Efterår • P1
Herfølge Stadion
Vestia
Herfølge Stadion
23.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 23. september • Pulje 3
Havdrup Idrætscenter
Ringsted IF
Havdrup Idrætscenter
23.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 4
Viby Idrætsanlæg
Haslev FC (1)
Viby Idrætsanlæg
23.
lørdag
12.00
HB Køge
Herrer
U17
U17 Drenge Ligaen 2017/18 • Liga
Køge Stadion
Lyngby
Køge Stadion
23.
lørdag
12.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 10
Roskilde Idrætspark
RB 1906 (2)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
12.06
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 23. september • Pulje 5
Viby Idrætsanlæg
Haslev FC (2)
Viby Idrætsanlæg
23.
lørdag
12.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 11
Roskilde Idrætspark
Tune IF (1)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
12.42
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 23. september • Pulje 9
Roskilde Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Roskilde Idrætspark
23.
lørdag
13.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 3 • Pulje 4
Ballerup Idrætspark
Brøndbyernes IF (2)
Ballerup Idrætspark
23.
lørdag
15.30
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 11
Køge Stadion
Hellested IF
Køge Stadion
23.
lørdag
16.00
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge Stadion
24.
søndag
10.00
Køge BK (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 1
Herlufsholm Stadion
Dianalund IF
Herlufsholm Stadion
24.
søndag
11.00
Køge BK (1)
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 5
Køge Stadion
B. 77, Rødovre
Køge Stadion
24.
søndag
11.00
Køge BK (2)
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 10
Køge Stadion
Hellested IF
Køge Stadion
24.
søndag
11.12
Køge BK (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 2
Herlufsholm Stadion
Herlufsholm GF (2)
Herlufsholm Stadion
24.
søndag
11.30
Køge BK (2)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 1
Herlufsholm Stadion
Herlufsholm GF (1)
Herlufsholm Stadion
24.
søndag
12.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands (04) Efterår • Pulje 3
Køge Stadion
Albertslund BS 72
Køge Stadion
24.
søndag
12.06
Køge BK (1)
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 2
Herlufsholm Stadion
Herfølge BK
Herlufsholm Stadion
24.
søndag
12.30
HB Køge
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår • Pulje 1
Herfølge Stadion
Farum BK
Herfølge Stadion
24.
søndag
15.00
HB Køge pigefodbold
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 2
Herfølge Stadion
Rønnede IF
Herfølge Stadion
25.
mandag
17.45
Køge BK
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 2
Køge Stadion
Eskilstrup
Køge Stadion
25.
mandag
19.00
HB Køge
Herrer
M+60
M+60 • P1
Herfølge Stadion
B.93
Herfølge Stadion
27.
onsdag
17.45
Køge BK
Herrer
U15
U15 Drenge 8-mands (03) Efterår • Pulje 2
Køge Stadion
Nordstevns GI
Køge Stadion
27.
onsdag
18.30
Køge BK
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Køge Stadion
FC Nakskov
Køge Stadion
27.
onsdag
19.00
Køge BK
Herrer
M+32
M+32 Øst • Øst
Køge Stadion, Kunstgræs
Jyden
Køge Stadion, Kunstgræs
27.
onsdag
19.00
Køge BK (3)
Herrer
Senior
Seriepokalen 17/18 • Pulje 1
Køge Stadion, Kunstgræs
Helsinge Fodbold (3)
Køge Stadion, Kunstgræs