Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Arne Ringsing
Holdleder
ingen pic
Lars Sørensen
Assistenttræner
profil
Nikolaj Kroyer Svendsen
Assistenttræner
profil
Christopher Nøddeskov Holm Kristensen

StillingU19 Drenge Øst 2 Forår (98-99) • Øst 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Nykøbing FC 13 11 1 1 34
2 KFUM BK, Roskilde 13 10 1 2 31
3 B 1903 13 8 1 4 25
4 Værløse BK 13 7 3 3 24
5 Køge BK 2 13 6 3 4 21
6 Vallensbæk IF 13 6 2 5 20
7 Vordingborg IF 13 6 2 5 20
8 B.93 2 13 6 1 6 19
9 Lynge-Broby IF 13 6 0 7 18
10 FA 2000 13 4 2 7 14
11 Kalundborg GB 13 4 1 8 13
12 Lyngby Boldklub 2 13 2 3 8 9
13 Herfølge BK 2 13 2 1 10 7
14 Brøndbyernes IF 2 13 1 3 9 6

KampprogramU19 Drenge Øst 2 Forår (98-99) • Øst 2

April 2017

Køge BK 2
3 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion, Kunstgræs

Vordingborg IF

Lyngby Boldklub 2
2 - 3
livescore
Ude
Lyngby Stadion

Køge BK 2

Køge BK 2
4 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

FA 2000

Vallensbæk IF
4 - 2
livescore
Ude
Vallensbæk Idrætscenter kunst

Køge BK 2

Køge BK 2
1 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Værløse BK
May 2017

Brøndbyernes IF 2
2 - 7
livescore
Ude
Brøndby Stadion

Køge BK 2

Køge BK 2
2 - 4
livescore
Hjemme
Køge Stadion

KFUM BK, Roskilde

Køge BK 2
2 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Kalundborg GB

Nykøbing FC
4 - 1
livescore
Ude
NFC Anlæg Syd

Køge BK 2

Køge BK 2
3 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

B.93 2

Herfølge BK 2
1 - 2
livescore
Ude
Herfølge Stadion Kunst

Køge BK 2
June 2017

Køge BK 2
0 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

B 1903

Lynge-Broby IF
2 - 5
livescore
Ude
Frederiksberg Skole, kunstgræs

Køge BK 2

Klubbens kampprogram
Januar 2018
20.
lørdag
10.33
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
RB 1906 (1)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
10.44
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 1
Hvalsø Hallerne
Himmelev-Veddelev BK (1)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
11.17
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 1
Hvalsø Hallerne
RB 1906 (2)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
11.36
Køge BK
Kvinder
U11
U11 pi.(07) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
B. 73, Slagelse
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
11.39
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Hvalsø 20/1-18 • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Måløv BK
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
12.40
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 3
Viby Sj. Idrætscenter
Orient GI (1)
Viby Sj. Idrætscenter
20.
lørdag
12.48
Køge BK
Kvinder
U11
U11 pi.(07) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF (2)
Hvalsø Hallerne
20.
lørdag
12.51
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 4
Viby Sj. Idrætscenter
Albertslund IF (2)
Viby Sj. Idrætscenter
20.
lørdag
13.30
HB Køge Pigefodbold
Kvinder
U18
U18 Piger (00-01) VinterBOLD • P2
Herfølge Stadion
Vipperød BK
Herfølge Stadion
20.
lørdag
13.35
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 3
Viby Sj. Idrætscenter
RB 1906 (3)
Viby Sj. Idrætscenter
20.
lørdag
14.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge 1-2 (04) VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion, Kunstgræs
B. 73, Slagelse
Køge Stadion, Kunstgræs
20.
lørdag
14.08
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Viby Sj. 20/1-18 • Pulje 4
Viby Sj. Idrætscenter
RB 1906 (2)
Viby Sj. Idrætscenter
21.
søndag
13.24
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) Mellemrunde • Pulje 2
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921
Tune Hallen
21.
søndag
14.12
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge A Futsal (05) Mellemrunde • Pulje 2
Tune Hallen
Taastrup FC
Tune Hallen