Menu

Stillinger

StillingU17 Drenge Øst 2 Forår (00-01) • Øst 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Frederikssund FB 13 10 2 1 32
2 AB 2 13 9 2 2 29
3 GVI 13 9 1 3 28
4 LSF 13 8 3 2 27
5 Glostrup 13 8 2 3 26
6 Avarta 13 7 1 5 22
7 BSF 13 6 1 6 19
8 Herfølge BK 2 13 6 0 7 18
9 KB 13 5 2 6 17
10 BSV/FC Holte 13 4 2 7 14
11 Køge BK 2 13 3 0 10 9
12 Vemmelev SGI 13 2 2 9 8
13 Ringsted IF 13 2 2 9 8
14 Slagelse B&I 2 13 2 0 11 6

KampprogramU17 Drenge Øst 2 Forår (00-01) • Øst 2

April 2017

Vemmelev SGI
2 - 1
livescore
Ude
Vemmelev Kunstgræs

Køge BK 2

Ringsted IF
0 - 2
livescore
Ude
Ringsted Stadion

Køge BK 2

Køge BK 2
1 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

LSF

Køge BK 2
3 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Slagelse B&I 2

Avarta
3 - 2
livescore
Ude
Espelundens Idrætsanlæg

Køge BK 2
May 2017

Køge BK 2
2 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

AB 2

BSV/FC Holte
3 - 1
livescore
Ude
Vedbæk Stadion

Køge BK 2

Køge BK 2
2 - 6
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Glostrup

Frederikssund FB
3 - 0
livescore
Ude
Frederikssund Stadion

Køge BK 2

Køge BK 2
1 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

KB
June 2017

GVI
2 - 1
livescore
Ude
GVI. Nymosen

Køge BK 2

Herfølge BK 2
1 - 0
Ude
Herfølge Stadion

Køge BK 2

Køge BK 2
4 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

BSF

Klubbens kampprogram
Oktober 2017
24.
tirsdag
18.30
Køge BK 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår (01-02) • P2
Køge Stadion
Hørsholm-Usserød IK
Køge Stadion
25.
onsdag
18.00
HB Køge Pigefodbold
Kvinder
U18
U18 Piger 1 (00-01) Efterår • Pulje 2
Borup Stadion
Kalundborg GB
Borup Stadion
25.
onsdag
19.00
Køge BK
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (02) Efterår • Pulje 4
Køge Stadion, Kunstgræs
Tingsted
Køge Stadion, Kunstgræs
26.
torsdag
19.00
Køge BK 2
Herrer
M+50
M+50 2 • P2
Køge Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Køge Stadion
26.
torsdag
19.00
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Køge Stadion, Kunstgræs
Køge Union
Køge Stadion, Kunstgræs
28.
lørdag
09.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 5 • Pulje 3
Avedøre Stadion
BK Friheden
Avedøre Stadion
28.
lørdag
10.30
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
B. 1973, Herlev
Køge Stadion
28.
lørdag
11.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU runde 5 • Pulje 3
Avedøre Stadion
LSF
Avedøre Stadion
28.
lørdag
11.45
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 2 8M (05) efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Raklev GI
Køge Stadion
28.
lørdag
13.00
Køge BK
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (03) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Karlslunde IF
Køge Stadion
28.
lørdag
13.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Rosenhøj BK
Køge Stadion
28.
lørdag
15.30
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 11
Køge Stadion
Jersie United (1)
Køge Stadion
29.
søndag
10.30
Køge BK
Herrer
U12
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 7
Køge Stadion
Mern UIF
Køge Stadion
29.
søndag
11.00
Køge BK (1)
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 5
Køge Stadion
Sengeløse GI
Køge Stadion
29.
søndag
11.00
HB Køge Pigefodbold
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior Mester - Efterår • Pulje 2
Herfølge Stadion
Herstedøster IC
Herfølge Stadion
29.
søndag
11.00
Køge BK
Kvinder
U16
U16 Piger 8-mands (02) Efterår • Pulje 2
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Køge Stadion
29.
søndag
11.00
HB Køge
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Køge Stadion
FC Helsingør
Køge Stadion
29.
søndag
12.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Gladsaxe-Hero BK
Køge Stadion
29.
søndag
12.30
HB Køge
Herrer
U14
U14 Drenge Øst 1 (04) efterår • Pulje 1
Herfølge Stadion
Brøndbyernes IF
Herfølge Stadion
29.
søndag
14.30
HB Køge
Herrer
Senior
NordicBet LIGA • 1.Division
Castus Park
Brabrand
Castus Park