Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Thomas Larsen
Træner
ingen pic
Patrick Johl Svendsen

StillingU13 Drenge 8-mands 3 (04) Forår • Pulje 8

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Haslev FC 9 7 0 2 21
2 Herlufsholm GF 9 6 0 3 18
3 AIK 65 Strøby Fodbold 9 6 0 3 18
4 Køge BK 9 6 0 3 18
5 Rønnede IF 9 6 0 3 18
6 Herfølge BK 9 5 1 3 16
7 Holmegaard GB 9 4 0 5 12
8 Rødvig G&I 9 2 1 6 7
9 Karise IK 9 1 1 7 4
10 Køge FC 9 0 1 8 1

KampprogramU13 Drenge 8-mands 3 (04) Forår • Pulje 8

April 2017

Køge BK
4 - 2
Hjemme
Køge Stadion

Herfølge BK

Holmegaard GB
5 - 3
Ude
Holmegårdhallen

Køge BK

Køge BK
4 - 2
Hjemme
Køge Stadion

Rønnede IF
May 2017

AIK 65 Strøby Fodbold
9 - 1
Ude
Strøbyhallen

Køge BK

Haslev FC
2 - 3
Ude
HFC's Klubhus

Køge BK

Køge BK
5 - 3
Hjemme
Køge Stadion

Rødvig G&I

Herlufsholm GF
8 - 4
livescore
Ude
Herlufsholm Stadion

Køge BK

Køge BK
10 - 2
Hjemme
Køge Stadion

Køge FC
June 2017

Karise IK
2 - 5
Ude
Karise Stadion

Køge BK

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen