Menu

Stillinger

StillingU15 Drenge 2 (02) Forår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Værløse BK 7 6 1 0 19
2 Brøndbyernes IF 7 5 0 2 15
3 Køge BK 7 4 1 2 13
4 Himmelev-Veddelev BK 7 4 0 3 12
5 Solrød FC 7 2 0 5 6
6 Herlev IF 7 2 0 5 6
7 BSF 7 2 0 5 6
8 Jyllinge FC 7 2 0 5 6

KampprogramU15 Drenge 2 (02) Forår • Pulje 2

April 2017

Køge BK
10 - 0
Hjemme
Køge Stadion

Jyllinge FC

Herlev IF
2 - 3
Ude
Herlev Stadion

Køge BK

Værløse BK
3 - 3
Ude
Værløse Stadion

Køge BK
May 2017

Solrød FC
3 - 4
Ude
Solrød Idrætscenter

Køge BK

Himmelev-Veddelev BK
2 - 1
Ude
Himmelev Idrætspark

Køge BK

Køge BK
UHT
Hjemme
Køge Stadion

BSF
June 2017

Brøndbyernes IF
3 - 0
livescore
Ude
Brøndby Stadion

Køge BK

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen