Menu

Stillinger


KampprogramU7 drenge 3-mands (10) - 22. april • Pulje 21

April 2017

Køge BK (2)
Spillet
Hjemme
Greve Idræts Center

Herfølge BK (1)

Køge BK (1)
Spillet
Hjemme
Greve Idræts Center

Køge BK (2)

Greve Fodbold (5)
Spillet
Ude
Greve Idræts Center

Køge BK (2)

Køge BK (2)
Spillet
Hjemme
Greve Idræts Center

Ejby IF Fodbold

Klubbens kampprogram
Maj 2017
1.
mandag
19.00
HB Køge
Herrer
Grand Old Masters
Grand Old Masters • P1
Køge Stadion
AB Tårnby
Køge Stadion
2.
tirsdag
18.30
Herfølge-Haslev-Køge
Kvinder
U12
U12 Piger 1 8-mands (05) • Pulje 3
Herfølge Stadion
Herlufsholm GF
Herfølge Stadion
2.
tirsdag
19.00
Køge BK
Herrer
Senior
Sjællandsserien • Pulje 2
Køge Stadion
Haslev FC
Køge Stadion
3.
onsdag
18.30
HB Køge (Øst 2)
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (02) • Pulje 1
Køge Stadion
FC Roskilde (Øst 2)
Køge Stadion
3.
onsdag
18.30
HB Køge pigefodbold (Øst)
Kvinder
U14
Ungdomspokalen U14 Piger (03) • Pulje 1
Herfølge Stadion
Brøndbyernes IF (Øst)
Herfølge Stadion
3.
onsdag
18.30
Køge BK
Herrer
U13
U13 Drenge Øst 1 8M (04) • Pulje 1
Køge Stadion
KB
Køge Stadion
3.
onsdag
19.00
Køge BK (1)
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 8
Køge Stadion
Rishøj Boldklub
Køge Stadion
3.
onsdag
19.00
Køge BK (2)
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 10
Køge Stadion
Sierslev FC
Køge Stadion
3.
onsdag
19.00
Køge BK 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (00-01) • Øst 2
Køge Stadion
AB 2
Køge Stadion
3.
onsdag
19.00
Køge BK
Herrer
Oldboys/girls
Old Boys Øst • Øst
Køge Stadion
Greve Fodbold
Køge Stadion
5.
fredag
19.00
Køge BK
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 11
Køge Stadion
Karise IK
Køge Stadion
6.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 6. maj • Pulje 14
NyBolig Park
LSF
NyBolig Park
6.
lørdag
10.00
Køge BK (2)
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (06) • Pulje 8
Køge Stadion
Vordingborg IF
Køge Stadion
6.
lørdag
10.18
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 6. maj • Pulje 1
Karise Stadion
Karise IK
Karise Stadion
6.
lørdag
10.18
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 1 - 6. maj • Pulje 1
Ringsted Stadion
Karlslunde IF
Ringsted Stadion
6.
lørdag
10.18
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 2 - 6. maj • Pulje 5
Ringsted Stadion
Ringsted IF
Ringsted Stadion
6.
lørdag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 6. maj • Pulje 6
Greve Idræts Center
BK Avarta (2)
Greve Idræts Center
6.
lørdag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 21
NyBolig Park
Tune IF (2)
NyBolig Park
6.
lørdag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 22
NyBolig Park
Greve Fodbold (7)
NyBolig Park
6.
lørdag
11.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (03) • Pulje 3
Køge Stadion
Tune IF
Køge Stadion
6.
lørdag
11.12
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 23
NyBolig Park
Taastrup FC (3)
NyBolig Park
6.
lørdag
11.30
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 6. maj • Pulje 6
Greve Idræts Center
Rishøj Boldklub (1)
Greve Idræts Center
6.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 6. maj • Pulje 14
NyBolig Park
Solrød FC
NyBolig Park
6.
lørdag
11.48
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 21
NyBolig Park
Taastrup FC (1)
NyBolig Park
6.
lørdag
11.48
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 22
NyBolig Park
Albertslund BS 72 (2)
NyBolig Park
6.
lørdag
12.00
Køge BK
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (00) • Pulje 2
Køge Stadion
Taastrup FC
Køge Stadion
6.
lørdag
12.06
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 6. maj • Pulje 23
NyBolig Park
Albertslund BS 72 (3)
NyBolig Park
6.
lørdag
12.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 2 - 6. maj • Pulje 1
Karise Stadion
Herfølge BK
Karise Stadion
6.
lørdag
12.24
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 6. maj • Pulje 5
Greve Idræts Center
BK Vest, Rødovre
Greve Idræts Center
6.
lørdag
12.24
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 1 - 6. maj • Pulje 1
Ringsted Stadion
Ringsted IF
Ringsted Stadion
6.
lørdag
12.24
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 2 - 6. maj • Pulje 5
Ringsted Stadion
Bjæverskov IF "Frem"
Ringsted Stadion
6.
lørdag
14.30
HB Køge
Herrer
U19
U19 Drenge Divisionen 2016/17 • Div
Herfølge Stadion
AC Horsens
Herfølge Stadion
7.
søndag
10.18
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 7. maj • Pulje 4
Køge Stadion
Greve Fodbold (3)
Køge Stadion
7.
søndag
10.36
Køge BK (3)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 7. maj • Pulje 2
Køge Stadion
Karlslunde IF (2)
Køge Stadion
7.
søndag
10.54
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 7. maj • Pulje 3
Køge Stadion
Greve Fodbold (2)
Køge Stadion
7.
søndag
11.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (05) • Pulje 6
Køge Stadion
Herlufsholm GF
Køge Stadion
7.
søndag
11.48
Køge BK (3)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 7. maj • Pulje 2
Køge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (3)
Køge Stadion
7.
søndag
12.00
HB Køge
Herrer
U17
U17 Drenge Ligaen 2016/17 • Liga
Køge Stadion
FC Nordsjælland
Køge Stadion
7.
søndag
12.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 7. maj • Pulje 4
Køge Stadion
Greve Fodbold (4)
Køge Stadion
7.
søndag
12.42
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (11) - 7. maj • Pulje 3
Køge Stadion
Næstved I.F. (2)
Køge Stadion
7.
søndag
14.00
Køge BK 2
Herrer
U19
U19 Drenge Øst 2 Forår (98-99) • Øst 2
Køge Stadion
Kalundborg GB
Køge Stadion
7.
søndag
15.00
HB Køge
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (02) • Pulje 1
Køge Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Køge Stadion