Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Kenneth Larsen

StillingU17 Drenge 1 (00) Forår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Bagsværd BK 9 7 1 1 22
2 Lejerbo BK 9 5 3 1 18
3 AB 8 5 1 2 16
4 BK Avarta 9 4 2 3 14
5 Albertslund IF 9 4 2 3 14
6 Taastrup FC 9 4 2 3 14
7 Køge BK 9 4 0 5 12
8 VB 1968 8 3 2 3 11
9 Gladsaxe-Hero BK 9 0 2 7 2
10 Brøndbyernes IF (2) 9 0 1 8 1

KampprogramU17 Drenge 1 (00) Forår • Pulje 2

April 2017

Køge BK
3 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Brøndbyernes IF (2)

Gladsaxe-Hero BK
1 - 6
livescore
Ude
Gladsaxe Stadion

Køge BK

Køge BK
2 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Albertslund IF
May 2017

Køge BK
1 - 5
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Taastrup FC

AB
0 - 1
livescore
Ude
Akademisk Boldklub

Køge BK

VB 1968
1 - 0
Ude
Skovbrynet Skole

Køge BK

Køge BK
0 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Bagsværd BK

BK Avarta
6 - 0
Ude
Espelundens Idrætsanlæg

Køge BK
June 2017

Køge BK
2 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Lejerbo BK

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen