Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Kevin Aalund
Assistenttræner
ingen pic
Patrick Heby-Tornqvist

StillingSerie 4 • Pulje 11

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Køge BK 10 8 0 2 24
2 Vetterslev-Høm GF 10 6 3 1 21
3 Hellested IF 10 6 1 3 19
4 Gørslev IF 10 6 1 3 19
5 Kværkeby IF 10 6 0 4 18
6 Jersie United (1) 10 5 0 5 15
7 Karise IK 10 4 1 5 13
8 Endeslev-Vråby IF 10 2 3 5 9
9 Faxe BK 10 1 1 8 4
10 Benløse IF 10 1 1 8 4
11 Rønnede IF 10 3 3 4 12

KampprogramSerie 4 • Pulje 11

August 2017

Køge BK
3 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Karise IK

Kværkeby IF
1 - 3
livescore
Ude
Kværkeby Stadion

Køge BK
September 2017

Vetterslev-Høm GF
3 - 2
livescore
Ude
Vetterslev Stadion

Køge BK

Endeslev-Vråby IF
4 - 6
livescore
Ude
Endeslev-Vråby Stadion

Køge BK

Køge BK
2 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Hellested IF

Benløse IF
0 - 5
livescore
Ude
Ringsted Stadion Kunstgræs

Køge BK
October 2017

Køge BK
1 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Gørslev IF

Rønnede IF
1 - 3
livescore
Ude
Rønnedehallen

Køge BK

Køge BK
2 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Jersie United (1)
November 2017

Faxe BK
0 - 3
livescore
Ude
Faxe Stadion

Køge BK
April 2018

Karise IK
7. apr
Kl. 15.00
Ude
Karise Stadion

Køge BK

Køge BK
15. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Kværkeby IF

Køge BK
29. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Vetterslev-Høm GF
May 2018

Køge BK
6. maj
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Endeslev-Vråby IF

Hellested IF
12. maj
Kl. 15.30
Ude
Hellested Stadion

Køge BK

Køge BK
20. maj
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Benløse IF

Gørslev IF
26. maj
Kl. 16.00
Ude
Gørslev Stadion

Køge BK
June 2018

Køge BK
3. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Rønnede IF

Jersie United (1)
10. jun
Kl. 11.00
Ude
Jersie-Hallen

Køge BK

Køge BK
15. jun
Kl. 19.00
Hjemme
Køge Stadion

Faxe BK

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen