Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Kevin Aalund
Assistenttræner
ingen pic
Patrick Heby-Tornqvist

StillingSerie 4 • Pulje 11

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Køge BK 10 8 0 2 24
2 Vetterslev-Høm GF 10 6 3 1 21
3 Hellested IF 10 6 1 3 19
4 Gørslev IF 10 6 1 3 19
5 Kværkeby IF 10 6 0 4 18
6 Jersie United (1) 10 5 0 5 15
7 Karise IK 10 4 1 5 13
8 Rønnede IF 10 3 3 4 12
9 Endeslev-Vråby IF 10 2 3 5 9
10 Faxe BK 10 1 1 8 4
11 Benløse IF 10 1 1 8 4

KampprogramSerie 4 • Pulje 11

August 2017

Køge BK
3 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Karise IK

Kværkeby IF
1 - 3
livescore
Ude
Kværkeby Stadion

Køge BK
September 2017

Vetterslev-Høm GF
3 - 2
livescore
Ude
Vetterslev Stadion

Køge BK

Endeslev-Vråby IF
4 - 6
livescore
Ude
Endeslev-Vråby Stadion

Køge BK

Køge BK
2 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Hellested IF

Benløse IF
0 - 5
livescore
Ude
Ringsted Stadion Kunstgræs

Køge BK
October 2017

Køge BK
1 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Gørslev IF

Rønnede IF
1 - 3
livescore
Ude
Rønnedehallen

Køge BK

Køge BK
2 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Jersie United (1)
November 2017

Faxe BK
0 - 3
livescore
Ude
Faxe Stadion

Køge BK
April 2018

Karise IK
7. apr
Kl. 15.00
Ude
Karise Stadion

Køge BK

Køge BK
15. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Kværkeby IF

Køge BK
29. apr
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Vetterslev-Høm GF
May 2018

Køge BK
6. maj
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Endeslev-Vråby IF

Hellested IF
12. maj
Kl. 15.30
Ude
Hellested Stadion

Køge BK

Køge BK
20. maj
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Benløse IF

Gørslev IF
26. maj
Kl. 16.00
Ude
Gørslev Stadion

Køge BK
June 2018

Køge BK
3. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Køge Stadion

Rønnede IF

Jersie United (1)
10. jun
Kl. 11.00
Ude
Jersie-Hallen

Køge BK

Køge BK
15. jun
Kl. 19.00
Hjemme
Køge Stadion

Faxe BK

Klubbens kampprogram
December 2017
16.
lørdag
16.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Borup IF
Borgerskolen
16.
lørdag
17.36
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Solrød FC
Borgerskolen
17.
søndag
09.12
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
09.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
09.48
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Karlslunde IF
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Orient GI (1)
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Hundige BK
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
10.48
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Gadstrup IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD • Pulje 8
Køge Stadion
Greve Fodbold
Køge Stadion
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion
Ringsted IF
Køge Stadion
17.
søndag
12.50
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Holbæk B&I (2)
Tune Hallen
17.
søndag
12.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
17.
søndag
13.00
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF (2)
Tune Hallen
17.
søndag
13.30
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
søndag
13.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Slangerup & Omegn IF
Tune Hallen
17.
søndag
14.00
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund IF (3)
Tune Hallen
17.
søndag
15.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Bjæverskov IF "Frem"
Strøby-hallen
17.
søndag
15.12
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Blovstrødhallen
17.
søndag
16.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Himmelev-Veddelev BK
Strøby-hallen
17.
søndag
16.48
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Bagsværd BK (1)
Blovstrødhallen