Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Morten Eskesen
Holdleder
ingen pic
Jesper Nielsen
Holdleder
ingen pic
Claus Larsen

KampprogramVeteran-LP • Pulje 1

September 2016

Greve Fodbold
UHT
Ude
Greve Idræts Center

Køge BK

Klubbens kampprogram
August 2017
20.
søndag
12.30
HB Køge Pigefodbold
Kvinder
U18
U18 Piger 1 (00-01) Efterår • Pulje 2
Borup Stadion
Vipperød BK
Borup Stadion
20.
søndag
14.00
Køge BK 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår (01-02) • P2
Køge Stadion
BSV af 2016
Køge Stadion
20.
søndag
14.30
HB Køge
Herrer
Senior
NordicBet LIGA • 1.Division
Castus Park
Nykøbing FC
Castus Park
21.
mandag
19.00
HB Køge
Herrer
M+60
M+60 • P1
Herfølge Stadion
FA 2000/Rødovre
Herfølge Stadion
23.
onsdag
19.00
Køge BK 2
Herrer
U19
U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) • P1
Køge Stadion
Frem
Køge Stadion
25.
fredag
18.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
IF Skjold Birkerød
Køge Stadion
25.
fredag
18.30
HB Køge
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Køge Stadion
Hvidovre IF
Køge Stadion
26.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 26. august • Pulje 1
Ramsøhallen
Ringsted IF
Ramsøhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
Taastrup FC (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Taastrup FC (3)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (10) - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
Køge Nord FC
Rishøj Stadion
26.
lørdag
10.18
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 7
NyBolig Park
Gladsaxe-Hero BK (2)
NyBolig Park
26.
lørdag
10.30
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Ballerup BK
Køge Stadion
26.
lørdag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
Karlslunde IF (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.36
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Vallensbæk IF
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
10.36
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 26. august • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
Herfølge BK
St. Heddinge Stadion
26.
lørdag
10.54
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
Slagelse B&I
Stadion Vest
26.
lørdag
11.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 5
NyBolig Park
Rosenhøj BK (1)
NyBolig Park
26.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Haslev FC
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 26. august • Pulje 1
Ramsøhallen
Borup IF
Ramsøhallen
26.
lørdag
11.48
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.48
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 26. august • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
Store Heddinge BK
St. Heddinge Stadion
26.
lørdag
12.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU (8-mandsmål) 1 runde • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Brøndbyernes IF (2)
Ballerup Idrætspark
26.
lørdag
12.06
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 5
NyBolig Park
Taastrup FC (3)
NyBolig Park
26.
lørdag
12.24
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.24
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Vallensbæk IF (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (10) - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
Næstved I.F. (2)
Rishøj Stadion
26.
lørdag
12.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 7
NyBolig Park
LSF (2)
NyBolig Park
26.
lørdag
12.30
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU (8-mandsmål) 1 runde • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
LSF
Ballerup Idrætspark
26.
lørdag
12.42
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
AIK 65 Strøby Fodbold
Stadion Vest
26.
lørdag
13.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Espergærde IF
Køge Stadion