Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Nikolaj Kroyer Svendsen

StillingSerie 3 • Pulje 8

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AIK 65 Strøby Fodbold 11 8 1 2 25
2 DLF-Terslev (1) 11 7 3 1 24
3 Køge Union 11 7 2 2 23
4 Hundige BK 11 6 1 4 19
5 Toksværd Olstrup Fodbold 11 5 2 4 17
6 Haslev FC 11 4 4 3 16
7 Store Heddinge BK 11 3 4 4 13
8 Køge BK 11 3 3 5 12
9 Karrebæk IF 11 3 2 6 11
10 Østmøn SGI 11 2 3 6 9
11 Rojava 11 2 2 7 8
12 Vordingborg IF 11 1 3 7 6

KampprogramSerie 3 • Pulje 8

August 2017

Køge BK
UHT
Hjemme
Køge Stadion

Vordingborg IF

Karrebæk IF
3 - 3
livescore
Ude
Karrebæk Skole

Køge BK
September 2017

Køge BK
14 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Rojava

DLF-Terslev (1)
1 - 1
Ude
Terslev Stadion

Køge BK

Hundige BK
3 - 1
livescore
Ude
Hundige Boldfælled

Køge BK

Køge BK
3 - 0
Hjemme
Køge Stadion

AIK 65 Strøby Fodbold

Toksværd Olstrup Fodbold
3 - 2
Ude
Toksværd Idrætsplads

Køge BK
October 2017

Køge BK
0 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Østmøn SGI

Store Heddinge BK
1 - 1
Ude
St. Heddinge Stadion

Køge BK

Køge BK
0 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion, Kunstgræs

Køge Union
November 2017

Haslev FC
3 - 0
Ude
HFC's Klubhus

Køge BK
April 2018

Vordingborg IF
7. apr
Kl. 14.00
Ude
Vordingborg Stadion

Køge BK

Køge BK
14. apr
Kl. 15.30
Hjemme
Køge Stadion

Karrebæk IF

Rojava
22. apr
Kl. 15.00
Ude
Nygårdsvej Idrætsanlæg

Køge BK

Køge BK
28. apr
Kl. 15.30
Hjemme
Køge Stadion

DLF-Terslev (1)
May 2018

Køge BK
5. maj
Kl. 15.30
Hjemme
Køge Stadion

Hundige BK

AIK 65 Strøby Fodbold
12. maj
Kl. 15.30
Ude
Strøbyhallen

Køge BK

Køge BK
19. maj
Kl. 15.30
Hjemme
Køge Stadion

Toksværd Olstrup Fodbold

Østmøn SGI
26. maj
Kl. 15.30
Ude
Hjertebjerg Stadion

Køge BK
June 2018

Køge BK
2. jun
Kl. 15.30
Hjemme
Køge Stadion

Store Heddinge BK

Køge Union
9. jun
Kl. 13.00
Ude
Ellemarkskolens bane

Køge BK

Køge BK
16. jun
Kl. 13.30
Hjemme
Køge Stadion

Haslev FC

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen