Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Nikolaj Kroyer Svendsen

StillingSerie 2 • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Skælskør BI 22 15 1 6 46
2 Holmegaard GB 22 13 5 4 44
3 Sorø Freja 22 11 2 9 35
4 Ejby IF Fodbold 22 10 5 7 35
5 Gørslev IF 22 10 5 7 35
6 Nyråd IF 22 9 6 7 33
7 Dianalund/Stenlille 22 9 6 7 33
8 Ørslev GIF (V) 22 9 4 9 31
9 Vemmelev SGI 22 7 6 9 27
10 Karrebæk IF 22 5 4 13 19
11 Ishøj BK 22 6 0 16 18
12 Køge BK 22 4 4 14 16

KampprogramSerie 2 • Pulje 4

August 2016

Karrebæk IF
3 - 3
livescore
Ude
Karrebæk Skole

Køge BK

Vemmelev SGI
4 - 0
Ude
Vemmelevhallen

Køge BK
September 2016

Køge BK
1 - 1
Hjemme
Køge Stadion

Gørslev IF

Holmegaard GB
4 - 3
Ude
Fensmark Gl. Stadion

Køge BK

Køge BK
3 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Ørslev GIF (V)

Ejby IF Fodbold
3 - 2
Ude
Ejby Stadion

Køge BK
October 2016

Køge BK
4 - 3
Hjemme
Køge Stadion

Skælskør BI

Nyråd IF
5 - 0
livescore
Ude
Vintersbøllehallen

Køge BK

Køge BK
2 - 3
Hjemme
Køge Stadion

Ishøj BK

Dianalund/Stenlille
2 - 2
livescore
Ude
Dianalund Stadion

Køge BK
April 2017

Sorø Freja
6 - 0
livescore
Ude
Sorø Stadion

Køge BK

Køge BK
6 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Karrebæk IF

Køge BK
1 - 3
Hjemme
Køge Stadion

Vemmelev SGI

Gørslev IF
5 - 3
livescore
Ude
Gørslev Stadion

Køge BK

Køge BK
2 - 5
Hjemme
Køge Stadion

Holmegaard GB
May 2017

Ørslev GIF (V)
6 - 0
livescore
Ude
Ørslev Sportsplads

Køge BK

Køge BK
1 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Ejby IF Fodbold

Skælskør BI
7 - 0
livescore
Ude
Skælskør Stadion

Køge BK

Køge BK
1 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Nyråd IF
June 2017

Ishøj BK
3 - 2
Ude
Ishøj Idrætscenter

Køge BK

Køge BK
1 - 5
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Dianalund/Stenlille

Klubbens kampprogram
August 2017
20.
søndag
12.30
HB Køge Pigefodbold
Kvinder
U18
U18 Piger 1 (00-01) Efterår • Pulje 2
Borup Stadion
Vipperød BK
Borup Stadion
20.
søndag
14.00
Køge BK 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår (01-02) • P2
Køge Stadion
BSV af 2016
Køge Stadion
20.
søndag
14.30
HB Køge
Herrer
Senior
NordicBet LIGA • 1.Division
Castus Park
Nykøbing FC
Castus Park
21.
mandag
19.00
HB Køge
Herrer
M+60
M+60 • P1
Herfølge Stadion
FA 2000/Rødovre
Herfølge Stadion
23.
onsdag
19.00
Køge BK 2
Herrer
U19
U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) • P1
Køge Stadion
Frem
Køge Stadion
25.
fredag
18.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
IF Skjold Birkerød
Køge Stadion
25.
fredag
18.30
HB Køge
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Køge Stadion
Hvidovre IF
Køge Stadion
26.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 26. august • Pulje 1
Ramsøhallen
Ringsted IF
Ramsøhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
Taastrup FC (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Taastrup FC (3)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (10) - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
Køge Nord FC
Rishøj Stadion
26.
lørdag
10.18
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 7
NyBolig Park
Gladsaxe-Hero BK (2)
NyBolig Park
26.
lørdag
10.30
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Ballerup BK
Køge Stadion
26.
lørdag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
Karlslunde IF (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.36
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Vallensbæk IF
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
10.36
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 26. august • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
Herfølge BK
St. Heddinge Stadion
26.
lørdag
10.54
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
Slagelse B&I
Stadion Vest
26.
lørdag
11.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 5
NyBolig Park
Rosenhøj BK (1)
NyBolig Park
26.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Haslev FC
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 26. august • Pulje 1
Ramsøhallen
Borup IF
Ramsøhallen
26.
lørdag
11.48
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.48
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 26. august • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
Store Heddinge BK
St. Heddinge Stadion
26.
lørdag
12.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU (8-mandsmål) 1 runde • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Brøndbyernes IF (2)
Ballerup Idrætspark
26.
lørdag
12.06
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 5
NyBolig Park
Taastrup FC (3)
NyBolig Park
26.
lørdag
12.24
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.24
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Vallensbæk IF (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (10) - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
Næstved I.F. (2)
Rishøj Stadion
26.
lørdag
12.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 7
NyBolig Park
LSF (2)
NyBolig Park
26.
lørdag
12.30
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU (8-mandsmål) 1 runde • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
LSF
Ballerup Idrætspark
26.
lørdag
12.42
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
AIK 65 Strøby Fodbold
Stadion Vest
26.
lørdag
13.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Espergærde IF
Køge Stadion