Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
profil
Nikolaj Kroyer Svendsen

StillingSerie 2 • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Skælskør BI 22 15 1 6 46
2 Holmegaard GB 22 13 5 4 44
3 Sorø Freja 22 11 2 9 35
4 Ejby IF Fodbold 22 10 5 7 35
5 Gørslev IF 22 10 5 7 35
6 Nyråd IF 22 9 6 7 33
7 Dianalund/Stenlille 22 9 6 7 33
8 Ørslev GIF (V) 22 9 4 9 31
9 Vemmelev SGI 22 7 6 9 27
10 Karrebæk IF 22 5 4 13 19
11 Ishøj BK 22 6 0 16 18
12 Køge BK 22 4 4 14 16

KampprogramSerie 2 • Pulje 4

April 2017

Sorø Freja
6 - 0
livescore
Ude
Sorø Stadion

Køge BK

Køge BK
6 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Karrebæk IF

Køge BK
1 - 3
Hjemme
Køge Stadion

Vemmelev SGI

Gørslev IF
5 - 3
livescore
Ude
Gørslev Stadion

Køge BK

Køge BK
2 - 5
Hjemme
Køge Stadion

Holmegaard GB
May 2017

Ørslev GIF (V)
6 - 0
livescore
Ude
Ørslev Sportsplads

Køge BK

Køge BK
1 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Ejby IF Fodbold

Skælskør BI
7 - 0
livescore
Ude
Skælskør Stadion

Køge BK

Køge BK
1 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Nyråd IF
June 2017

Ishøj BK
3 - 2
Ude
Ishøj Idrætscenter

Køge BK

Køge BK
1 - 5
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Dianalund/Stenlille

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen