Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Carsten Bruus Jensen

StillingSjællandsserien • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Nykøbing FC 11 9 0 2 27
2 Køge Nord FC 11 8 0 3 24
3 Ishøj IF 11 8 0 3 24
4 Køge BK 11 6 3 2 21
5 Ringsted IF 11 6 1 4 19
6 Brøndby 11 6 0 5 18
7 Haslev FC 11 5 0 6 15
8 Greve Fodbold 11 4 3 4 15
9 Herlufsholm GF 11 3 1 7 10
10 LUIF 11 2 3 6 9
11 Næstved I.F. 11 2 2 7 8
12 Systofte 11 0 1 10 1

KampprogramSjællandsserien • Pulje 2

August 2017

Køge BK
3 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Systofte

Næstved I.F.
1 - 1
Ude
Næstved Stadion

Køge BK
September 2017

Køge BK
2 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Brøndby

Ringsted IF
1 - 1
livescore
Ude
Ringsted Stadion

Køge BK

Køge BK
2 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

LUIF

Ishøj IF
3 - 2
livescore
Ude
Ishøj Idrætscenter

Køge BK

Køge BK
1 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Køge Nord FC
October 2017

Greve Fodbold
2 - 2
livescore
Ude
Greve Idræts Center

Køge BK

Køge BK
1 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Haslev FC

Herlufsholm GF
0 - 2
livescore
Ude
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)

Køge BK
November 2017

Køge BK
2 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion, Kunstgræs

Nykøbing FC
March 2018

Systofte
31. mar
Kl. 15.30
Ude
OK+ Arena

Køge BK
April 2018

Køge BK
7. apr
Kl. 13.30
Hjemme
Køge Stadion

Næstved I.F.

Brøndby
15. apr
Kl. 13.00
Ude
Brøndby Stadion

Køge BK

Køge BK
21. apr
Kl. 13.30
Hjemme
Køge Stadion

Ringsted IF

LUIF
28. apr
Kl. 15.30
Ude
LUIF´s anlæg

Køge BK
May 2018

Køge BK
5. maj
Kl. 13.30
Hjemme
Køge Stadion

Ishøj IF

Køge Nord FC
12. maj
Kl. 15.00
Ude
Rishøj Stadion

Køge BK

Køge BK
19. maj
Kl. 13.30
Hjemme
Køge Stadion

Greve Fodbold

Haslev FC
26. maj
Kl. 14.00
Ude
HFC's Klubhus

Køge BK
June 2018

Køge BK
2. jun
Kl. 13.30
Hjemme
Køge Stadion

Herlufsholm GF

Nykøbing FC
9. jun
Kl. 15.30
Ude
NFC Anlæg Syd

Køge BK

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen