Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Carsten Bruus Jensen

StillingSjællandsserien • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Slagelse B&I 22 18 4 0 58
2 TFC Odsherred 22 13 4 5 43
3 Ringsted IF 22 10 4 8 34
4 Nykøbing FC 22 10 4 8 34
5 RB 1906 22 8 10 4 34
6 Næstved I.F. 22 10 4 8 34
7 Køge BK 22 8 6 8 30
8 Haslev FC 22 6 8 8 26
9 Tuse IF 22 7 5 10 26
10 DMI 22 6 4 12 22
11 Herfølge BK 22 4 5 13 17
12 Frem Sakskøbing 22 1 4 17 7

KampprogramSjællandsserien • Pulje 2

August 2016

Køge BK
1 - 2
Hjemme
Køge Stadion

Slagelse B&I
September 2016

Næstved I.F.
2 - 2
Ude
Næstved Stadion

Køge BK

Haslev FC
3 - 2
livescore
Ude
HFC's Klubhus

Køge BK

Køge BK
0 - 1
Hjemme
Køge Stadion

Nykøbing FC

Frem Sakskøbing
0 - 1
livescore
Ude
Inges Auto Park

Køge BK
October 2016

Køge BK
1 - 2
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Ringsted IF

Tuse IF
3 - 1
Ude
Tusehallen

Køge BK

Køge BK
5 - 4
Hjemme
Køge Stadion

Herfølge BK

TFC Odsherred
2 - 1
livescore
Ude
Nr. Asmindrup Skole

Køge BK
April 2017

DMI
1 - 1
Ude
DMI´s anlæg

Køge BK

Køge BK
1 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

RB 1906

Slagelse B&I
2 - 2
Ude
Slagelse Stadion

Køge BK

Køge BK
2 - 1
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Næstved I.F.
May 2017

Køge BK
3 - 3
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Haslev FC

Nykøbing FC
1 - 1
livescore
Ude
Anlæg syd (21)

Køge BK

Køge BK
7 - 1
Hjemme
Køge Stadion

Frem Sakskøbing

Ringsted IF
4 - 0
livescore
Ude
Ringsted Stadion

Køge BK

Køge BK
3 - 0
livescore
Hjemme
Køge Stadion

Tuse IF
June 2017

Herfølge BK
1 - 3
livescore
Ude
Herfølge Stadion Kunst

Køge BK

Køge BK
1 - 0
Hjemme
Køge Stadion

TFC Odsherred

Klubbens kampprogram
August 2017
20.
søndag
12.30
HB Køge Pigefodbold
9 - 0
Kvinder
U18
U18 Piger 1 (00-01) Efterår • Pulje 2
Borup Stadion
Vipperød BK
Borup Stadion
20.
søndag
14.00
Køge BK 2
2 - 2
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 Efterår (01-02) • P2
Køge Stadion
BSV af 2016
Køge Stadion
20.
søndag
14.30
HB Køge
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
NordicBet LIGA • 1.Division
Castus Park
Nykøbing FC
Castus Park
21.
mandag
19.00
HB Køge
Herrer
M+60
M+60 • P1
Herfølge Stadion
FA 2000/Rødovre
Herfølge Stadion
23.
onsdag
19.00
Køge BK 2
Herrer
U19
U19 Drenge Øst 1 Efterår (99-00) • P1
Køge Stadion
Frem
Køge Stadion
25.
fredag
18.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
IF Skjold Birkerød
Køge Stadion
25.
fredag
18.30
HB Køge
Herrer
U15
U15 Drenge Øst 1 (03) efterår • Pulje 2
Køge Stadion
Hvidovre IF
Køge Stadion
26.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 26. august • Pulje 1
Ramsøhallen
Ringsted IF
Ramsøhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
Taastrup FC (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Taastrup FC (3)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.18
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (10) - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
Køge Nord FC
Rishøj Stadion
26.
lørdag
10.18
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 7
NyBolig Park
Gladsaxe-Hero BK (2)
NyBolig Park
26.
lørdag
10.30
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Ballerup BK
Køge Stadion
26.
lørdag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
Karlslunde IF (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
10.36
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Vallensbæk IF
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
10.36
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 26. august • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
Herfølge BK
St. Heddinge Stadion
26.
lørdag
10.54
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
Slagelse B&I
Stadion Vest
26.
lørdag
11.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 5
NyBolig Park
Rosenhøj BK (1)
NyBolig Park
26.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 2 - 26. august • Pulje 2, 2 baner
Karlslunde Stadion
Haslev FC
Karlslunde Stadion
26.
lørdag
11.30
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 3 - 26. august • Pulje 1
Ramsøhallen
Borup IF
Ramsøhallen
26.
lørdag
11.48
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 19
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøbyhallen
26.
lørdag
11.48
Køge BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 3 - 26. august • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
Store Heddinge BK
St. Heddinge Stadion
26.
lørdag
12.00
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU (8-mandsmål) 1 runde • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Brøndbyernes IF (2)
Ballerup Idrætspark
26.
lørdag
12.06
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 5
NyBolig Park
Taastrup FC (3)
NyBolig Park
26.
lørdag
12.24
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 17
Strøbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold (4)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.24
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (11) - 26. august • Pulje 18
Strøbyhallen
Vallensbæk IF (2)
Strøbyhallen
26.
lørdag
12.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (10) - 26. august • Pulje 1
Rishøj Stadion
Næstved I.F. (2)
Rishøj Stadion
26.
lørdag
12.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (09) 2 - 26. august • Pulje 7
NyBolig Park
LSF (2)
NyBolig Park
26.
lørdag
12.30
Køge BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) SU (8-mandsmål) 1 runde • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
LSF
Ballerup Idrætspark
26.
lørdag
12.42
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (10) 1 - 26. august • Pulje 1
Stadion Vest
AIK 65 Strøby Fodbold
Stadion Vest
26.
lørdag
13.00
Køge BK
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (04) Efterår • Pulje 1
Køge Stadion
Espergærde IF
Køge Stadion