Menu

Stillinger

Holdets stab

Træner
ingen pic
Henrik Peters Lehm
Holdleder
ingen pic
Bo Johansen
Holdleder
ingen pic
Mikael Islin Olsen
Holdleder
ingen pic
Michael Jørgensen
Holdleder
ingen pic
Jan Sølling Lauvring
Holdleder
ingen pic
Anders Friis
Holdleder
ingen pic
Frederik Uffe Hansen
Holdleder
ingen pic
Lasse Frimand Larsen
Assistent
profil
Per Rud
Assistent
ingen pic
Jørgen Jakobsen
Assistent
profil
Jan Martinsen
Assistenttræner
ingen pic
Kim Daugaard
Direktør
profil
Per Rud
Elite holdkortindberetter
ingen pic
Kim Daugaard
Elite holdkortindberetter
ingen pic
Jørgen Jakobsen
Elite holdkortindberetter
profil
Per Rud
Elite holdkortindberetter
profil
Jan Martinsen
Holdpostadresse
profil
Per Rud
Massør
ingen pic
Michael Jørgensen
Massør
ingen pic
Stefan Schmidt
Massør
ingen pic
Michael Eis
Pressekontakt
ingen pic
Jesper Nybo Hansen
Sikkerhedschef
ingen pic
Søren Jørgensen

KampprogramDBU Pokalen 2017/18 • Pulje 1

August 2017

Herlufsholm GF
0 - 5
livescore
Ude
Herlufsholm Stadion

HB Køge

HB Køge
4 - 3
livescore
Hjemme
Castus Park

Nykøbing FC
September 2017

Næstved
1 - 3
livescore
Ude
Euro Outlets Stadion Næstved

HB Køge
October 2017

FC Fredericia
2 - 0
livescore
Ude
Monjasa Park

HB Køge

Klubbens kampprogram
Februar 2018
25.
søndag
09.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Herfølge BK
Herfølge Hallen
25.
søndag
09.12
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF
Tune Hallen
25.
søndag
10.00
Køge BK
Herrer
U8
U8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4
Herfølge Hallen
Vordingborg IF
Herfølge Hallen
25.
søndag
10.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 4
Tune Hallen
Hundige BK
Tune Hallen
25.
søndag
11.24
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC
Strøby-hallen
25.
søndag
12.18
Køge BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
25.
søndag
12.27
Køge BK (1)
Herrer
U6
U6 dr (12) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Kværkeby IF
Strøby-hallen
25.
søndag
13.21
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
BK Avarta (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
13.36
Køge BK (3)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 8
Tune Hallen
Svogerslev BK (2)
Tune Hallen
25.
søndag
13.39
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.06
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.24
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
Herstedøster IC (1)
Strøby-hallen
25.
søndag
14.33
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Strøby 25/2-18 Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Avarta (2)
Strøby-hallen
25.
søndag
15.48
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Greve Fodbold (piger)
Tune Hallen
25.
søndag
16.24
Køge BK (1)
Herrer
U9
U9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Tune Hallen
Haslev FC (2)
Tune Hallen