Menu

Stillinger

Holdets stab

Holdleder
ingen pic
Marcus Damgaard
Assistenttræner
ingen pic
Asger Vielsted
Assistenttræner
ingen pic
Jonas Nielsen
Cheftræner
profil
Steen Riiskjær Knudsen
Elite holdkortindberetter
ingen pic
Asger Vielsted
Holdpostadresse
profil
Steen Riiskjær Knudsen
Målmandstræner
ingen pic
Morten Madsen

KampprogramUngdomspokal U17 Drenge (01-02) 17/18 • P1

September 2017

Dianalund IF (M)
0 - 4
Ude
Dianalund Stadion

HB Køge (Liga)
October 2017

Vanløse (Øst 1)
1 - 2
Ude
Kunst, Vanløse I P

HB Køge (Liga)
March 2018

HIK (Division)
21. mar
Kl. 22.00
Ude
Kunst, HIK

HB Køge (Liga)

Klubbens kampprogram
December 2017
16.
lørdag
16.12
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Borup IF
Borgerskolen
16.
lørdag
17.36
Køge BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Borgerskolen
Solrød FC
Borgerskolen
17.
søndag
09.12
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
09.36
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Hvalsø IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
09.48
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Karlslunde IF
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.24
Køge BK
Herrer
U8
U8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Karlslunde-hallerne
Orient GI (1)
Karlslunde-hallerne
17.
søndag
10.36
Køge BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Hundige BK
Faxe Ladeplads Stadion
17.
søndag
10.48
Køge BK (2)
Herrer
U8
U8 drenge (10) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Hvalsø Hallerne
Gadstrup IF
Hvalsø Hallerne
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M VinterBOLD • Pulje 8
Køge Stadion
Greve Fodbold
Køge Stadion
17.
søndag
11.15
Køge BK
Herrer
U11
U11 Drenge D (07) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Køge Stadion
Ringsted IF
Køge Stadion
17.
søndag
12.50
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Holbæk B&I (2)
Tune Hallen
17.
søndag
12.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
17.
søndag
13.00
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Albertslund IF (2)
Tune Hallen
17.
søndag
13.30
Køge BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 4
Tune Hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Tune Hallen
17.
søndag
13.50
Køge BK (3)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 6
Tune Hallen
Slangerup & Omegn IF
Tune Hallen
17.
søndag
14.00
Køge BK (2)
Herrer
U7
U7 dr (11) ½ banestævne Tune 17/12-17 • Pulje 3
Tune Hallen
Albertslund IF (3)
Tune Hallen
17.
søndag
15.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Bjæverskov IF "Frem"
Strøby-hallen
17.
søndag
15.12
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Allerød Fodbold Klub (2)
Blovstrødhallen
17.
søndag
16.00
Køge BK
Herrer
U12
U12 drenge (06) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Himmelev-Veddelev BK
Strøby-hallen
17.
søndag
16.48
HB Køge pigefodbold (2)
Kvinder
Senior
Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 1
Blovstrødhallen
Bagsværd BK (1)
Blovstrødhallen